О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 5 января 2022 года № 15-73 "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы"
Решение Енбекшиказахского районного маслихата Алматинской области от 6 декабря 2022 года № 28-138
Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджетах города Есик и сельских округов Енбекшиказахского района на 2022-2024 годы" от 5 января 2022 года № 15-73 следующие изменение:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 65 133 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 33 193 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
доходы от государственной собственности 0 тенге;
прочие неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 171 тысяча тенге;
поступление трансфертов 31 769 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 20 407 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 11 362 тысячи тенге;
2) затраты 65 412 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 279 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 279 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Асинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 76 493 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 26 534 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
доходы от государственной собственности 0 тенге;
прочие неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 49 959 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 27 640 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 22 319 тысяч тенге;
2) затраты 78 164 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 671 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 671 тысяча тенге.";

Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 15-73 "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 28-138 шешімі
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының Есік қаласы мен ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 15-73 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 65 133 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 33 193 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер 0 теңге;
басқа да салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 171 мың теңге;
трансферттер түсімі 31 769 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 20 407 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 11 362 мың теңге;
2) шығындар 65 412 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 279 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 279 мың теңге.";
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 76 493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 26 534 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
басқа да салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 49 959 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 27 640 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 22 319 мың теңге;
2) шығындар 78 164 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 671 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 671 мың теңге.";

"3. Утвердить бюджет Акшийского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 58 668 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 21 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
доходы от государственной собственности 0 тенге;
прочие неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 37 303 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 10 881 тысяча тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 26 422 тысячи тенге;
2) затраты 61 545 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 877 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 877 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет сельского округа Байдибек бия на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 101 142 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 47 609 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
доходы от государственной собственности 0 тенге;
прочие неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 53 533 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 43 202 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 10 331 тысяча тенге;
2) затраты 102 784 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 642 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 642 тысячи тенге.";
"5. Утвердить бюджет Балтабайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы 77 077 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 49 784 тысячи тенге;
неналоговые поступления 90 тысяч тенге;
доходы от государственной собственности 0 тенге;
прочие неналоговые поступления 90 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступление трансфертов 27 203 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 17 945 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 9 258 тысяч тенге;

"3. 2022-2024 жылдарға арналған Ақши ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 58 668 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 21 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер 0 теңге;
басқа да салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 37 303 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 10 881 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 26 422 мың теңге;
2) шығындар 61 545 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 877 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 877 мың теңге.";
"4. 2022-2024 жылдарға арналған Бәйдібек би ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 101 142 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 47 609 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер 0 теңге;
басқа да салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 53 533 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 43 202 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 10 331 мың теңге;
2) шығындар 102 784 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 642 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 642 мың теңге.";
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Балтабай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімінің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 77 077 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 49 784 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 90 теңге;
мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер 0 теңге;
басқа да салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 27 203 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 17 945 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 9 258 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 890 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 890 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 к настоящему решению соответственно.

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 тенге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 890 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 890 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 58, 61, 64, 67, 70, 73, 76-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам развития экономической сферы, сельского хозяйства, земельных отношений, предпринимательства, бюджета".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов
Приложение 1 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "6" декабря 2022 года № VII-28-138

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономикалық салаларды дамыту, ауыл шаруашылығы, жер қатынастары, кәсіпкерлік, бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Ахметов
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "6" желтоқсандағы № VII-28-138 шешіміне 1-қосымша

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 2 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "6" декабря 2022 года № VII-28-138
Приложение 4 к решению Енбекшиказахского районного маслихата от "5" января 2022 года № 15-73
Бюджет Асинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "6" желтоқсандағы № VII-28-138 шешіміне 2-қосымша
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы "5" қаңтардағы № 15-73 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Асы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер