О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 14-50 "О бюджете Илийского района на 2022-2024 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 7 июня 2022 года № 21-85
Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года под № 14-50 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26369) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 200 937 431 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 190 238 055 тысяч тенге;
неналоговые поступления 68 211 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 683 965 тысяч тенге;
поступления трансфертов 8 947 200 тысяч тенге;
2) затраты 204 772 151 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 80 166 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 147 835 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 67 669 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;

Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-50 "Іле ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 маусымдағы № 21-85 шешімі
Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14-50 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26369 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 200 937 431 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 190 238 055 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 68 211 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 1 683 965 мың теңге;
трансферттер түсiмі 8 947 200 мың теңге;
2) шығындар 204 772 151 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 80 166 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 147 835 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 67 669 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 914 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 914 886 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 965 731 тысяча тенге;
погашение займов 1 251 747 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 2 200 902 тысячи тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Р. Абилова

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 914 886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 3 914 886 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 2 965 731 мың теңге;
қарыздарды өтеу 1 251 747 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 2 200 902 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Мәслихат хатшысы Р.Абилова

92 268
006
Оказание жилищной помощи
10 866
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
182 790
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
13 747
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
228 066
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными стредствами передвижения, обязательными гигиеническими средствам, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
670 340
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
100 920
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
205 662
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105 412
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 937
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
26 965
021
Капитальные расходы государственного органа
550
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 960
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
100 250
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
100 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 926 749
1
Жилищное хозяйство
5 483 521
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 618 484
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 664 135
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
954 349
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
840 017
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
840 017
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
25 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
25 000
2
Коммунальное хозяйство

92 268
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 866
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
182 790
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
13 747
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
228 066
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
670 340
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
100 920
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
205 662
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105 412
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 937
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
26 965
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
550
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
100 250
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
100 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 926 749
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 483 521
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
4 618 484
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 664 135
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
954 349
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлiмi
840 017
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
840 017
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлiмi
25 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
25 000
2
Коммуналдық шаруашылық