О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 31 декабря 2021 года № 15-3 "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2022-2024 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 19 мая 2022 года № 20-3
Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года № 15-3 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 1 205 315 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 936 806 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 268 509 тысяч тенге;
2) затраты 1 257 628 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 52 313 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 52 313 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 52 313 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 124 829 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 90 225 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 34 604 тысячи тенге;
2) затраты 131 030 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 201 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 201 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 6 201 тысяча тенге.";
"3. Утвердить бюджет Елтайского сельского округа Карасайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 15-3 "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 19 мамырдағы № 20-3 шешімі
Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 15-3 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 1 205 315 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 936806 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 268509 мың теңге;
2) шығындар 1 257628 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 52 313 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)52 313 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 52 313 мың теңге.";
"2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 124829 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 90225 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 34604 мың теңге;
2) шығындар 131030 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 201 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)6 201 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 6 201 мың теңге.";
"3. Қарасай ауданы Елтай ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 33 587 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 33 587 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа Карасайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 84 971 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 39 734 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 45 237 тысяч тенге;
2) затраты 84 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 5 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Жандосовского сельского округа Карасайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20, 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 117 590 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 74 648 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 42 942 тысячи тенге;
2) затраты 122 327 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 737 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 737 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 737 тысяч тенге.";
"8. Утвердить бюджет Умтылского сельского округа Карасайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23, 24 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 214 892 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 163 983 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступление от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 50 909 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 33 587 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 33 587 мың теңге.";
"6. Қарасай ауданы Бірінші май ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 84971 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 39 734 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 45237 мың теңге;
2) шығындар 84976 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 5 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 5 мың теңге.";
"7. Қарасай ауданы Жандосов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20, 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 117590 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 74 648 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 42942 мың теңге;
2) шығындар 122327 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 737 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)4 737 мыңтеңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 737 мың теңге.";
"8. Қарасай ауданы Ұмтыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23, 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 214892 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 163 983 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 50909 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 7 905 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 7 905 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 7 905 тысяч тенге.";
2. Приложение 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению соответственно.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 7 905мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 7 905 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 7 905 мың теңге.";
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.