Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, освобожденных из мест лишения свободы на 2023 год
Постановление акимата Райымбекского района Алматинской области от 8 декабря 2022 года № 335. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 3 ноября 2023 года № 357
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Райымбекского района Алматинской области от 03.11.2023 № 357.
В соответствии с подпунктами 7), 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на акимат Райымбекского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2023 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 335 қаулысы. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 3 қарашадағы № 357 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек ауданы әкімдігінің 03.11.2023 № 357 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 7), 8) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министірлігінде 2016 жылы 8 шілдеде №13898 болып тіркелді) сәйкес, Райымбек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, согласно приложению 1, в размере двух процентов от списочной численности работников организации.
2. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 1, в размере двух процентов от списочной численности работников организации.

1. Ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдар үшін ұйым жұмыскерлерінің тізімдік санының екі пайыз мөлшерінде 1-қосымшаға сәйкес, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдар үшін ұйым жұмыскерлерінің тізімдік санының екі пайыз мөлшерінде 2- қосымшаға сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.

3. Признать утратившими силу постановления акимата Райымбекского района:
1) Постановление акимата Райымбекского района № 19 от 03 февраля 2022 года "Об установлении квот для приема на работу лиц, освобожденных из мест лишения свободы, состоящих на учете службы пробации"
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурбола Сагатбековича.
5. Настоящее постановление со дня государственной регистрации в органах юстиции вступает в силу и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Дуйсенбаев
Акимат Райымбекского района 2022 года "___" ______________ "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации" №__ приложение 1 к постановлению
Наименование учреждения, предприятия
Количество установленной квоты (человек)
Размер квоты (процент от среднесписочной численности работников)
Количество выделенных квот (человек)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Районный Дом культуры" акима Райымбекского района
62
2 %
1
2
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Районная больница" села Нарынкол

3. Райымбек ауданы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Пробация қызметінің есебінде тұрған, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2022 жылғы 03 ақпандағы № 19 Райымбек ауданы әкімдігінің қаулысы
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Нұрбол Сағатбекұлына жүктелсін.
Аудан әкімі Б. Дүйсенбаев
Райымбек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы "___" ______________ "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №__ қаулысына 1- қосымша
Рет саны
Мекеме, кәсіпорын атауы
Белгіленген квота саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Бөлінген квота саны (адам)
1
Райымбек ауданы Әкімінің "аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
62
2 %
1
2
Нарынқол ауылының шаруашылық жүргізу құқындағы "Аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

193
2 %
4
Акимат Райымбекского района 2022 года "___" ______________ "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" №__ приложение 2 к постановлению
Наименование учреждения, предприятия
Количество установленной квоты (человек)
Размер квоты (процент от среднесписочной численности работников)
Количество выделенных квот (человек)
6
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Районная больница" села Нарынкол
193
2 %
4

193
2 %
4
Аппарат басшысы Г. Кенебаева
Райымбек ауданы әкімдігінің 2022 жылғы "___"___________ "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған азаматтар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №__қаулысына 2 - қосымша
Рет саны
Мекеме, кәсіпорын атауы
Белгіленген квота саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Бөлінген квота саны (адам)
1
Нарынқол ауылының шаруашылық жүргізу құқындағы "Аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
193
2 %
4
Аппарат басшысы Г. Кенебаева