Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц,освобожденных из мест лишения свободы
Постановление акимата Кегенского района Алматинской области от 15 февраля 2022 года № 27. Утратило силу постановлением акимата Кегенского района Алматинской области от 24 ноября 2022 года № 178
Утратило силу постановлением акимата Кегенского района Алматинской области от 24.11.2022 № 178 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Алматы облысы Кеген аудандық әкімдігінің 2022 жылғы 15 ақпандағы № 27 қаулысы. Күші жойылды - Алматы облысы Кеген ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 24 қарашадағы № 178 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кеген ауданы әкімдігінің 24.11.2022 № 178 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с подпунктом 8) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попочения родителей, являющихся выпусниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящихна учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Кегенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 8) тармақшасына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы"Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 тіркелген) сәйкес, Кеген ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, согласно приложению 1, в размере двух процентов от списочной численности работников организации.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Кегенского района "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" от 3 июля 2019 года № 101 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5202, опубликован4 июля 2019 года в информационно-правовой системе "Әділет").

1. Ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ұйымдар үшін ұйым жұмыскерлерінің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде 1-қосымшаға сәйкес, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшінжұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Кеген ауданының әкімдігінің "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2019 жылғы 3 шілдедегі № 101 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5202 болып тіркелген, "Әділет" нормативтік-құқықтық актілердің ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2019 жылғы 4 шілдеде жарияланған) күші жойылған болып танылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кабылбекова Кенеса Кунесбаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстициии вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Байедилов
Акимат Кегенского района 2022 года "___" ______________ "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустроийства лиц, освобожденных из мест лишения свободы" №___приложение 1 к постановлению
Наименование учреждения, предприятия
Количество установленной квоты (человек)
Размер квоты (процент от среднесписочной численности работников)
Количество выделенных квот (человек)
1
Коммунальное государственное учреждение "Кегенское лесное хозяйство" государственного учреждения "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Алматинской области"
83
2 %
2
2
Государственного коммунального предприятия ПХВ "Ветеринарная станция Кегенского района с ветеринарными пунктами" государственного учреждения "Управление ветеринарии Алматинской области
106
2 %
2
Всего:
189
4
Руководитель аппарата М. Исаев

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қабылбеков Кеңес Күнесбаевичке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Байедилов
Кеген ауданының әкімдігінің 2022 жылғы "___" ______________ "Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" №______қаулысына 1-қосымша
Рет саны
Мекеме, кәсіпорын атауы
Белгіленген квота саны (адам)
Квота мөлшері (қызметкерлердің орташа тізімдік санынан пайызы)
Бөлінген квота саны (адам)
1
"Алматы облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы"мемлекеттік мекемесінің "Кеген орман шаруашылығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
83
2 %
2
2
"Алматы облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ветеринариялық пунктері бар Кеген ауданының ветеринариялық станциясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
106
2 %
2
Барлығы:
189
4
Аппарат басшысы М. Исаев