Алматинской область "О бюджетах сельских округов Кегенского района на 2022-2024 годы"
Решение Кегенского районного маслихата Алматинской области от 5 января 2022 года № 23-80.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Кегенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кегенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 203 426 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 41 584 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 161 842 тысяча тенге, в том числе:
2) затраты 213 226 тысяч тенге;
) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 9 800 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 9 800 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 800 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 -в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2022 № 44-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Жаланашского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 68 561 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 16 821 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 51 740 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 69 994 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 433 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 433 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

Алматы облысы "Кеген ауданының ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеттері туралы"
Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қаңтардағы № 23-80 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Кеген аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 2, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 203 426 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 41 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 161 842 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 213 226 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 9 800 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 9 800 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 9 800 мың теңге;
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 15.12.2022 № 44-146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 68 561 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 16 821 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 51 740 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 69 994 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 433 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 433 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

используемые остатки бюджетных средств 1 433 тысячи тенге
Сноска. Пункт 2 -в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2022 № 44-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Жылысайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 49 378 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 8 156 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 41 222 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 52 834 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 456 тысач тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 456 тысач тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тенге.
Сноска. Пункт 3 -в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2022 № 44-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Карабулакского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 47 480 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 724 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 40 005 тысяч тенге, в том числе:
2) затраты 50 929 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 3 449 тысач тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 3 449 тысач тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 3 449 тысач тенге.
Сноска. Пункт 4 -в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2022 № 44-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Каркаринского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 433 мың теңге;
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 15.12.2022 № 44-146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2022-2024 жылдарға арналған Жылысай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 49 378 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 8 156 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 41 222 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 52 834 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 456 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 3 456 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 456 мың теңге;
Ескерту. 3 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 15.12.2022 № 44-146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022-2024 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 46 594 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 475 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 39 119 мың теңге, оның ішінде:
2) шығындар 50 043 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 3 449 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 3 449 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 3 449 мың теңге;
Ескерту. 4 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 07.12.2022 № 42-139 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022-2024 жылдарға арналған Қарқара ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 594тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 594 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 -в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2022 № 44-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата Т. Алимбай
Кеген Приложение 1 к решению Кегенского районного маслихата от 05 января 2022дағы года № 23-80 шешіміне 1-қосымша
2022 год бюджет сельского округа Кегенского

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 594 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 594 мың теңге;
Ескерту. 12 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 15.12.2022 № 44-146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандың маслихаттың хатшысы Т. Әлімбай
Кеген ауданы маслихатының 2022 жылғы 05 қаңтардағы № 23-80 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Кеген ауылдық округінің бюджеті

124
аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Кегенского районного маслихата от "05" января 2022 года № 23-80
2022 год бюджете Жаланашского сельского округа
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Кегенского районного маслихата Алматинской области от 15.12.2022 № 44-146 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма,
(тыс. тенге)
Класс
Малый класс
Наименование
I. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Кеген аудандық мәслихатының 2022 жылғы "05" қаңтардағы № 23-80 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Жалаңаш ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 4 - қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Кеген аудандық мәслихатының 15.12.2022 № 44-146 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы,
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
І. Кірістер