О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Заместителя Премьер-Министра - Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2022 года № 527
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756) следующие изменения и дополнения:
в Единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в классификацию поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в наименование класса 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в наименование класса 01 "Доходы от государственной собственности", подкласса 4 "Доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в государственной собственности" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в наименование класса 02 "Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета", подкласса 1 "Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета" и специфик 01 "Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из республиканского бюджета" и 02 "Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 1 "Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору бюджетных программ 101 "Администрация Президента Республики Казахстан":
в наименование бюджетных программ 001 "Услуги по обеспечению деятельности Главы государства", 002 "Услуги по прогнозно-аналитическому обеспечению стратегических аспектов внутренней и внешней политики государства", 003 "Услуги по обеспечению сохранности архивного фонда, печатных изданий и их специальному использованию" и 007 "Услуги по обеспечению деятельности Службы центральных коммуникаций" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 001 "Услуги по обеспечению деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 106 "Национальный центр по правам человека":
в наименование бюджетной программы 001 "Услуги по наблюдению за соблюдением прав и свобод человека и гражданина" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 107 "Аппарат Высшего Судебного Совета Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 001 "Услуги по обеспечению деятельности Высшего Судебного Совета Республики Казахстан" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 108 "Канцелярия Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы":
в наименование бюджетных программ 001 "Услуги по обеспечению деятельности Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы" и 008 "Услуги по обеспечению деятельности Библиотеки Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 110 "Аппарат маслихата области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата области":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 005 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"005 Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 111 "Аппарат маслихата города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 005 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"005 Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 112 "Аппарат маслихата района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 005 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"005 Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 120 "Аппарат акима области":

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қаржы министрінің 2022 жылғы 24 мамырдағы № 527 бұйрығы.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген) бұйрығына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"05 Тауарларға, жұмыстарға және көрсетілетін қызметтерге салынатын iшкi салықтар";
2 "Салықтық емес түсiмдер" санатында:
01 "Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер" сыныбында:
4 "Мемлекет меншігінде тұрған, заңды тұлғалардағы қатысу үлесіне кірістер" кіші сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"4 Мемлекет меншігіндегі заңды тұлғалардағы қатысу үлесіне кірістер";
02 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер" сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"02 Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер";
1 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер" кіші сыныбының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"1 Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер";
01 "Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсiмдер" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"01 Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсiмдер";
02 "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер" ерекшелігінің атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"02 Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер".
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар" функционалдық кіші тобында:
101 "Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер", 002 "Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер", 003 "Архив қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану жөніндегі қызметтер" және 007 "Орталық коммуникациялар қызметінің жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаларының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Мемлекет басшысының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
002 Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының стратегиялық аспектілерін болжамды-талдамалық қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
003 Архив қорының, баспа басылымдарының сақталуын қамтамасыз ету және оларды арнайы пайдалану жөніндегі көрсетілетін қызметтер
007 Орталық коммуникациялар қызметінің жұмысын қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
106 "Адам құқықтары жөніндегі ұлттық орталық" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Адамның және азаматтың құқықтары мен бостандықтарының сақталуын қадағалау жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Адамның және азаматтың құқықтары мен бостандықтарының сақталуын қадағалау жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
107 "Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету жөнінде көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
108 "Қазақстан Республикасы Тұңғыш Президентінің – Елбасының Кеңсесі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" және 008 "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаларының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
008 Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
110 "Облыс мәслихатының аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Облыс мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"005 Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
111 "Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Республикалық маңызы бар қала, астана мәслихатының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"005 Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
112 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 005 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"005 Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
120 "Облыс әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима области", 009 "Обеспечение и проведение выборов акимов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 121 "Аппарат акима города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 122 "Аппарат акима района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 263 "Управление внутренней политики области":
по бюджетной программе 075 "Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана области":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 282 "Ревизионная комиссия области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии области":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 325 "Управление общественного развития города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 013 "Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 362 "Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 013 "Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 379 "Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 626 "Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 001 "Услуги по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 693 "Управление материально-технического обеспечения":
в наименование бюджетной программы 001 "Услуги по обеспечению деятельности Парламента Республики Казахстан" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 001 "Услуги по обеспечению осуществления государственных функций и полномочий Управления делами Президента Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"001 Услуги по обеспечению осуществления государственных функций и полномочий Управления Делами Президента Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 055 следующего содержания:
"055 Обновление парка автомашин для государственных органов";
по администратору бюджетных программ 747 "Управление информации и общественного развития области":
по бюджетной программе 075 "Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана области":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 053 "Управление коммунальным имуществом города районного значения, села, поселка, сельского округа":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":

001 "Облыс әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер", 009 "Аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің әкімдерін сайлауды қамтамасыз ету және өткізу" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
121 "Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
122 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
123 "Қаладағы аудан әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Қаладағы аудан әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
263 "Облыстың ішкі саясат басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
075 "Облыс Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
282 "Облыстың тексеру комиссиясы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Облыстың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
325 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
362 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
379 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
626 "Қазақстан Республикасы Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу бойынша көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу";
693 "Материалдық-техникалық қамтамасыз ету басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Қазақстан Республикасы Парламентінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының мемлекеттік функциялары мен өкілеттіктерін жүзеге асыруды қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Қазақстан Республикасы Президенті Іс Басқармасының мемлекеттік функциялары мен өкілеттіктерін жүзеге асыруды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Мемлекеттік органдар үшін автомашиналар паркін жаңарту";
747 "Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
075 "Облыс Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
02 "Қаржылық қызмет" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
053 "Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің коммуналдық мүлкін басқару" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 006 "Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)" и 007 "Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 001 "Услуги по определению и организации реализации государственной политики в области предупреждения и ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, промышленной безопасности, формированию и реализации государственного материального резерва" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 296 "Управление по мобилизационной подготовке области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки" и 005 "Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 736 "Управление по мобилизационной подготовке и гражданской защите области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки и гражданской защиты" и 005 "Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Правоохранительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 076 "Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности":
дополнить бюджетными подпрограммами 133 и 146 следующего содержания:
"133 Целевые текущие трансферты бюджету города Алматы на восстановление материально-технической базы органов внутренних дел
146 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджету города республиканского значения, столицы на содержание и материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности органов внутренних дел";
по администратору бюджетных программ 252 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 352 "Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 3 "Судебная деятельность":
по администратору бюджетных программ 501 "Верховный Суд Республики Казахстан":
по бюджетной программе 001 "Обеспечение судебными органами судебной защиты прав, свобод и законных интересов граждан и организаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 107 следующего содержания:

006 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою" және 007 "Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
202 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру бойынша көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою, өнеркәсіптік қауіпсіздік саласындағы мемлекеттік саясатты айқындау және оның іске асырылуын ұйымдастыру, мемлекеттік материалдық резервті қалыптастыру және іске асыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
296 "Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 005 "Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
736 "Облыстың жұмылдыру даярлығы және азаматтық қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жұмылдыру даярлығы және азаматтық қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 005 "Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
1 "Құқық қорғау қызметi" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
076 "Қоғамдық тәртіпті сақтау және қоғамдық қауіпсіздікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 133 және 146 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"133 Алматы қаласының бюджетіне ішкі істер органдарының материалдық-техникалық базасын қалпына келтіруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
146 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетіне ішкі істер органдарының қосымша штат санын ұстауға және материалдық-техникалық жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
252 "Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
352 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында қоғамдық тәртіп пен қауіпсіздікті сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
3 "Сот қызметi" функционалдық кіші тобында:
501 "Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Сот органдарының азаматтардың және ұйымдардың құқықтарын, бостандықтары мен заңды мүдделерін сотта қорғауды қамтамасыз етуі" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 107 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:

"107 Модернизация компонентов "Автоматизированной информационно-аналитической системы судебных органов Республики Казахстан "Төрелік 2.0"";
в функциональной подгруппе 5 "Деятельность по обеспечению безопасности личности, общества и государства":
по администратору бюджетных программ 104 "Канцелярия Премьер-Министра Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 003 "Услуги по обеспечению фельдъегерской связью государственных учреждений" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 6 "Уголовно-исполнительная система":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
по бюджетной программе 077 "Организация деятельности уголовно-исполнительной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 102 следующего содержания:
"102 Строительство, реконструкция объектов уголовно-исполнительной системы";
по администратору бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетной программе 039 "Организация и осуществление социальной адаптации и реабилитации лиц, отбывших уголовные наказания":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 065 "Услуги по судебным экспертизам" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 021 "Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 499 "Отдел регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области регистрации актов гражданского состояния":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 04 "Образование":
в функциональной подгруппе 1 "Дошкольное воспитание и обучение":
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":

"107 "Төрелік 2.0" Қазақстан Республикасы сот органдарының автоматтандырылған ақпараттық-талдау жүйесінің" компоненттерін жаңғырту";
5 "Жеке тұлғаның, қоғамның және мемлекеттің қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету жөніндегі қызмет" функционалдық кіші тобында:
104 "Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Кеңсесi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Мемлекеттік мекемелерді фельдъегерлік байланыспен қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"003 Мемлекеттік мекемелерді фельдъегерлік байланыспен қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
6 "Қылмыстық-атқару жүйесі" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
077 "Қылмыстық-атқару жүйесінің қызметін ұйымдастыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 102 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"102 Қылмыстық - атқару жүйесінің объектілерін салу, реконструкциялау";
801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
039 "Қылмыстық жазасын өтеген адамдарды әлеуметтік бейімдеу мен оңалтуды ұйымдастыру және жүзеге асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
221 "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
065 "Сот сараптамалары бойынша қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"065 Сот сараптамалары жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
021 "Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
499 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
04 "Бiлiм беру" функционалдық тобында:
1 "Мектепке дейнгі тәрбие және оқыту" функционалдық кіші тобында:
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 081 "Дошкольное воспитание и обучение", 200 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения и организация в них медицинского обслуживания" и 202 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 034 "Дошкольное воспитание и обучение":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 753 "Управление развития человеческого потенциала области":
по бюджетным программам 200 "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения и организация в них медицинского обслуживания" и 202 "Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Начальное, основное среднее и общее среднее образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 099 "Обеспечение доступности качественного школьного образования":
дополнить бюджетными подпрограммами 136 и 137 следующего содержания:
"136 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на доплату лучшим педагогам организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования, привлеченным в регионы, имеющие дефицит учителей
137 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам Алматинской, Атырауской и Мангистауской областей на строительство объектов среднего образования";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетным программам 003 "Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам", 006 "Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования", 055 "Дополнительное образование для детей и юношества", 082 "Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования", 083 "Организация бесплатного подвоза учащихся до ближайшей школы и обратно в сельской местности", 085 "Обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения" и 203 "Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 285 "Управление физической культуры и спорта области":
по бюджетным программам 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" и 007 "Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 323 "Управление спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту" и 007 "Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":

081 "Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту", 200 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету және оларда медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру" және 202 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
034 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
753 "Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
200 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету және оларда медициналық қызмет көрсетуді ұйымдастыру" және 202 "Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
2 "Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
099 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 136 және 137 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"136 Облыстық бюджеттерге мұғалімдер тапшылығы бар өңірлерге тартылған, бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының үздік педагогтеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
137 Алматы, Атырау және Маңғыстау облысының облыстық бюджеттеріне орта білім беру объектілерінің құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру", 006 "Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру", 055 "Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру", 082 "Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру", 083 "Ауылдық жерлерде оқушыларды жақын жердегі мектепке дейін тегін алып баруды және одан алып қайтуды ұйымдастыру", 085 "Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" және 203 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
285 "Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" және 007 "Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
323 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" және 007 "Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 "Общеобразовательное обучение", 004 "Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам", 005 "Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования" и 008 "Дополнительное образование для детей":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 006 "Дополнительное образование для детей и юношества по спорту":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 753 "Управление развития человеческого потенциала области":
по бюджетным программам 003 "Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам", 006 "Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования", 055 "Дополнительное образование для детей и юношества", 082 "Общеобразовательное обучение в государственных организациях начального, основного и общего среднего образования" и 203 "Реализация подушевого финансирования в государственных организациях среднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 4 "Техническое и профессиональное, послесреднее образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 203 "Обеспечение кадрами с техническим и профессиональным образованием":
дополнить бюджетной подпрограммой 114 следующего содержания:
"114 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на обеспечение молодежи бесплатным техническим и профессиональным образованием по востребованным специальностям";
в наименование бюджетной программы 233 "Услуги по обеспечению биологической безопасности в сфере науки" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 006 "Подготовка специалистов в организациях технического, профессионального, послесреднего образования и оказание социальной поддержки обучающимся в области культуры и искусства":
дополнить бюджетной подпрограммой 102 следующего содержания:
"102 Строительство, реконструкция объектов образования, осуществляющих деятельность в области культуры и искусства";
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 043 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":

003 "Жалпы білім беру", 004 "Арнаулы бiлiм беру бағдарламалары бойынша жалпы бiлiм беру", 005 "Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру" және 008 "Балаларға қосымша білім беру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
381 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
753 "Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру", 006 "Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру", 055 "Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру", 082 "Мемлекеттік бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарында жалпы білім беру" және 203 "Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарында жан басына шаққандағы қаржыландыруды іске асыруға" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
4 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
203 "Техникалық және кәсіптік білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 114 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"114 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне сұранысқа ие мамандықтар бойынша жастарды тегін техникалық және кәсіптік біліммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
233 "Ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"233 Ғылым саласында биологиялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Мәдениет пен өнер саласындағы техникалық, кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 102 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"102 Мәдениет және өнер саласында қызметін жүзеге асыратын білім беру объектілерін салу, реконструкциялау";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
043 "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 024 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования", 025 "Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования" и 089 "Организация профессионального обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 018 "Организация профессионального обучения" и 024 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 753 "Управление развития человеческого потенциала области":
по бюджетным программам 024 "Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования" и 089 "Организация профессионального обучения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 5 "Переподготовка и повышение квалификации специалистов":
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетной программе 052 "Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 038 "Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 608 "Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы":
в наименование бюджетной программы 013 "Услуги по подготовке, переподготовке и повышению квалификации государственных служащих" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в функциональной подгруппе 6 "Высшее и послевузовское образование":
по администратору бюджетных программ 225 "Министерство образования и науки Республики Казахстан":
по бюджетной программе 204 "Обеспечение кадрами с высшим и послевузовским образованием":
дополнить бюджетной подпрограммой 134 следующего содержания:
"134 Целевые трансферты на развитие областному бюджету Северо-Казахстанской области на строительство учебно-лабораторного корпуса "Kozybaev University Teaching and research center" Северо-Казахстанского государственного университета им. М.Козыбаева";
наименование бюджетной программы 234 "Увеличение уставного капитала Некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный женский педагогический университет"" изложить в следующей редакции:
"234 Увеличение уставного капитала некоммерческого акционерного общества "Казахский национальный женский педагогический университет"";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетной программе 057 "Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области образования":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 045 "Услуги по организации образовательной деятельности для подготовки кадров в области туризма" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":

024 "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау", 025 "Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" және 089 "Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
018 "Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру" және 024 "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
753 "Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
024 "Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау" және 089 "Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
5 "Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру" функционалдық кіші тобында:
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
052 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
038 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
608 "Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк қызмет iстерi агенттiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
013 "Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру бойынша көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"013 Мемлекеттік қызметшілерді даярлау, қайта даярлау және олардың біліктілігін арттыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
6 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейін бiлiм беру" функционалдық кіші тобында:
225 "Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
204 "Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар кадрлармен қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 134 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"134 Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне М. Қозыбаев атындағы Солтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті "Kozybaev University Teaching and research center" оқу-зертханалық корпусының құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері";
234 ""Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" Коммерциялық емес акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"234 "Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының жарғылық капиталын ұлғайту";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
057 "Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
9 "Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
045 "Туризм саласында кадрларды даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру бойынша көрсетілетін қызметтер" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"045 Туризм саласында кадрлар даярлау үшін білім беру қызметін ұйымдастыру жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования", 004 "Информатизация системы образования в государственных организациях образования", 007 "Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов", 011 "Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению", 012 "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии", 029 "Методическое и финансовое сопровождение системы образования" и 080 "Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования", 006 "Информатизация системы образования в государственных организациях образования города республиканского значения, столицы", 009 "Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы", 013 "Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению", 014 "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии" и 029 "Методическая работа":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 753 "Управление развития человеческого потенциала области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития человеческого потенциала", 007 "Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов", 011 "Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению" и 029 "Методическое и финансовое сопровождение системы образования":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 05 "Здравоохранение":
в функциональной подгруппе 2 "Охрана здоровья населения":
по администратору бюджетных программ 226 "Министерство здравоохранения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 053 "Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 111 следующего содержания:
"111 Капитальные расходы государственных организаций здравоохранения на республиканском уровне";
наименование бюджетной подпрограммы 113 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц" изложить в следующей редакции:
"113 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц за счет средств республиканского бюджета";

001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 004 "Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру", 007 "Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу", 011 "Балалармен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету", 012 "Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу", 029 "Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу" және 080 "Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 006 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру", 009 "Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу", 013 "Балалармен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету", 014 "Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу" және 029 "Әдістемелік жұмыс" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
753 "Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде адами әлеуетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 007 "Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар", 011 "Балалармен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету" және 029 "Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
05 "Денсаулық сақтау" функционалдық тобында:
2 "Халықтың денсаулығын қорғау" функционалдық кіші тобында:
226 "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
053 "Арнайы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 111 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"111 Республикалық деңгейдегі мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары";
113 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға берілетін нысаналы даму трансферттерi" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"113 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға берілетін нысаналы даму трансферттерi";

дополнить бюджетными подпрограммами 116, 118 и 125 следующего содержания:
"116 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
118 Услуги по координации инвестиционных проектов и проектов государственно-частного партнерства, направленных на развитие инфраструктуры здравоохранения
125 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию объектов здравоохранения и областному бюджету Алматинской области, бюджету города Алматы для сейсмоусиления объектов здравоохранения, а также на создание быстровозводимых комплексов для размещения инфекционных больниц за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи":
наименование бюджетной подпрограммы 100 "Трансферты Фонду социального медицинского страхования на оплату гарантированного объема бесплатной медицинской помощи" изложить в следующей редакции:
"100 Трансферты Фонду социального медицинского страхования на оплату гарантированного объема бесплатной медицинской помощи за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 120 следующего содержания:
"120 Трансферты Фонду социального медицинского страхования на оплату гарантированного объема бесплатной медицинской помощи за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 070 "Охрана общественного здоровья":
наименование бюджетной подпрограммы 101 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов" изложить в следующей редакции:
"101 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетными подпрограммами 114 и 115 следующего содержания:
"114 Услуги по разработке, апробации и внедрение новых биологических и фармацевтических препаратов на базе АО "Национальный холдинг "QazBioPharm"
115 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":

мынадай мазмұндағы 116, 118 және 125 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"116 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жергілікті деңгейдегі денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
118 Денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамытуға бағытталған инвестициялық жобалар мен мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын үйлестіру бойынша қызметтер
125 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға және реконструкциялауға және Алматы облысының облыстық бюджетіне, Алматы қаласының бюджетіне денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейтуге, сондай-ақ инфекциялық ауруханаларды орналастыру үшін тез салынатын кешендер құруға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi";
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін төлеуге берілетін трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін төлеуге республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін трансферттер";
мынадай мазмұндағы 120 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"120 Әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін төлеуге Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін трансферттер";
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
101 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"101 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 114 және 115 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"114 "QazBioPharm" Ұлттық холдингі" АҚ базасында жаңа биологиялық және фармацевтикалық препараттарды әзірлеу, байқаудан өткізу және енгізу жөніндегі қызметтер
115 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 006 "Услуги по охране материнства и детства", 007 "Пропаганда здорового образа жизни" и 041 "Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 271 "Управление строительства области" и 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 038 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 322 "Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 006 "Услуги по охране материнства и детства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 339 "Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 006 "Услуги по охране материнства и детства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 038 "Строительство и реконструкция объектов здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 3 "Специализированная медицинская помощь":
по администраторам бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области", 322 "Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы", 339 "Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы", 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы" и 754 "Управление общественного здоровья области":
по бюджетной программе 027 "Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 4 "Поликлиники":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 039 "Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 5 "Другие виды медицинской помощи":
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":
по бюджетной программе 029 "Областные базы специального медицинского снабжения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 322 "Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 029 "Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 339 "Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 029 "Базы специального медицинского снабжения города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 754 "Управление общественного здоровья области":
по бюджетной программе 029 "Областные базы специального медицинского снабжения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области здравоохранения":
по администратору бюджетных программ 201 "Министерство внутренних дел Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 014 "Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 202 "Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 004 "Услуги по лечению военнослужащих, сотрудников правоохранительных органов и членов их семей и оказанию медицинской помощи пострадавшим от чрезвычайных ситуаций" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":

006 "Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер", 007 "Салауатты өмір салтын насихаттау" және 041 "Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" және 288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
038 "Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
322 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
339 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
038 "Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
3 "Мамандандырылған медициналық көмек" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы", 322 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы", 339 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы", 353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" және 754 "Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
027 "Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
4 "Емханалар" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
039 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
5 "Медициналық көмектiң басқа түрлерi" функционалдық кіші тобында:
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
029 "Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
322 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
029 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
339 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
029 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
754 "Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
029 "Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
9 "Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
201 "Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
014 "Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"014 Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
202 "Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
004 "Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"004 Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу және төтенше жағдай кезінде зардап шеккендерге медициналық көмек көрсету жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения", 008 "Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан", 018 "Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения" и 033 "Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 322 "Управление общественного здоровья города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья" и 033 "Капитальные расходы медицинских организаций общественного здоровья":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 339 "Управление общественного здравоохранения города республиканского значения, столицы" и 353 "Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 033 "Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 754 "Управление общественного здоровья области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного здоровья" и 004 "Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 06 "Социальная помощь и социальное обеспечение":
в функциональной подгруппе 1 "Социальное обеспечение":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 027 "Социальное обеспечение отдельных категорий граждан и их сопровождение по выплатам":
дополнить бюджетными подпрограммами 142 и 145 следующего содержания:
"142 Выплата пенсий и пособий за счет средств республиканского бюджета
145 Выплата пенсий и пособий за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":

001 "Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 008 "Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру", 018 "Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер" және 033 "Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
322 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 033 "Медициналық қоғамдық денсаулық ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
339 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" және 353 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
033 "Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
754 "Облыстың қоғамдық денсаулық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде қоғамдық денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 004 "Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
06 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық тобында:
1 "Әлеуметтiк қамсыздандыру" функционалдық кіші тобында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
027 "Азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қамсыздандыру және олардың төлемдерін жүргізу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 142 және 145 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"142 Республикалық бюджет қаражаты есебінен зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеу
145 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеу";
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 002 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 012 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 013 "Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 014 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах" и 015 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетным программам 015 "Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей", 037 "Социальная реабилитация", 092 "Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям" и 201 "Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 039 "Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 327 "Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 002 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 020 "Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 021 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах" и 022 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":

002 "Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 012 "Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 013 "Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 014 "Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" және 015 "Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
015 "Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру", 037 "Әлеуметтік сауықтандыру", 092 "Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу" және 201 "Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
039 "Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
327 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
002 "Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 020 "Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 021 "Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" және 022 "Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 002 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания", 020 "Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания" и 022 "Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 360 "Управление образования города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 016 "Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей" и 037 "Социальная реабилитация":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 753 "Управление развития человеческого потенциала области":
по бюджетным программам 015 "Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей" и 016 "Обеспечение защиты прав и интересов детей, находящихся в воспитательных учреждениях":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Социальная помощь":
по администратору бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе":
по бюджетной программе 003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 327 "Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы":

002 "Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету", 020 "Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" және 022 "Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
360 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
016 "Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру" және 037 "Әлеуметтік сауықтандыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
753 "Облыстың адами әлеуетті дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
015 "Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру" және 016 "Тәрбиелейтін мекемелердегі балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғауды қамтамсыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
2 "Әлеуметтiк көмек" функционалдық кіші тобында:
123 "Қаладағы аудан әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
327 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 "Программа занятости", 016 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства", 018 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому" и 030 "Обеспечение деятельности центров занятости":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 003 "Программа занятости", 006 "Реализация мероприятий по социальной защите населения", 016 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства", 018 "Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов и детей-инвалидов в центрах социального обслуживания и на дому" и 030 "Обеспечение деятельности центров занятости":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
по бюджетным программам 002 "Программа занятости", 013 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства", 014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому", 015 "Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов", 017 "Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида" и 023 "Обеспечение деятельности центров занятости населения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетным программам 004 "Программа занятости", 013 "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства", 014 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому", 015 "Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов" и 023 "Обеспечение деятельности центров занятости населения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения":
по администратору бюджетных программ 213 "Министерство труда и социальной защиты населения Республики Казахстан":
по бюджетной программе 068 "Развитие продуктивной занятости":
наименование бюджетной подпрограммы 100 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие продуктивной занятости" изложить в следующей редакции:
"100 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие продуктивной занятости за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 113 следующего содержания:
"113 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие продуктивной занятости за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 071 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 055 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по бюджетной программе 083 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий":
дополнить бюджетными подпрограммами 030 и 055 следующего содержания:
"030 За счет средств республиканского бюджета
055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 256 "Управление координации занятости и социальных программ области":

003 "Жұмыспен қамту бағдарламасы", 016 "Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу", 018 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету" және 030 "Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Жұмыспен қамту бағдарламасы", 006 "Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру", 016 "Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу", 018 "Қарттарға, мүгедектерге және мүгедек балаларға әлеуметтік қызмет көрсету орталығында және үйде арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету" және 030 "Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
002 "Жұмыспен қамту бағдарламасы", 013 "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу", 014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету", 015 "Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы", 017 "Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар , санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету" және 023 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
004 "Жұмыспен қамту бағдарламасы", 013 "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу", 014 "Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету", 015 "Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы" және 023 "Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
9 "Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
213 "Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
068 "Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
100 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"100 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 113 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"113 Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
071 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 055 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
083 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 030 және 055 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"030 Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен
055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
256 "Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения", 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия", 044 "Реализация миграционных мероприятий на местном уровне", 053 "Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 270 "Управление по инспекции труда области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 295 "Управление по контролю в сфере труда области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 297 "Управление труда области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 298 "Управление государственной инспекции труда области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 327 "Управление социального благосостояния города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости, труда и миграции" и 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 333 "Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы":

001 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер", 044 "Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру", 053 "Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
270 "Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
295 "Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
297 "Облыстың еңбек басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
298 "Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
327 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың әлеуметтік әл-ауқат басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету, еңбек және көші-қон саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
333 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне", 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия" и 044 "Реализация миграционных мероприятий на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 451 "Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения", 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия", 050 "Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан", 054 "Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 801 "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)":
по бюджетной программе 028 "Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 228 "Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы" изложить в следующей редакции:
"228 Реализация мероприятий в области жилищного строительства в рамках национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны";
дополнить бюджетными подпрограммами 113, 118, 119, 120 и 121 следующего содержания:
"113 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
118 Целевые трансферты на развитие бюджетам города Нур-Султан, Жамбылской и Северо-Казахстанской областей на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда в рамках пилотных проектов по новой схеме
119 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
120 Жилищные выплаты отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде
121 Оплата услуг Оператора по осуществлению жилищных выплат отдельным категориям граждан за жилище, арендуемое в частном жилищном фонде";

001 "Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер" және 044 "Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
451 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер", 050 "Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту", 054 "Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
801 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
028 "Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
228 "Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"228 "Қуатты өңірлер – ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде тұрғын үй салу саласындағы іс-шараларды іске асыру";
мынадай мазмұндағы 113, 118, 119, 120 және 121 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"113 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен нысаналы даму трансферттерi
118 Жаңа схема бойынша пилоттық жобалар шеңберінде Нұр-Сұлтан қаласы, Жамбыл және Солтүстік Қазақстан облыстарының бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
119 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
120 Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдер
121 Жеке тұрғын үй қорынан жалға алынған тұрғынжай үшін азаматтардың жекелеген санаттарына төлемдерді жүзеге асыру жөніндегі оператордың қызметтеріне ақы төлеу";

дополнить администратором бюджетных программ 263 с бюджетной программой 012 следующего содержания:
"263 Управление внутренней политики области
012 Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк" для предоставления жилищных займов";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 013 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 307 "Управление жилья города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 098 "Приобретение жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 309 "Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 008 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 017 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 321 "Управление жилищной политики города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, обеспечения безопасной эксплуатации опасных технических устройств на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 011 "Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан", 012 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда", 017 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" и 098 "Приобретение жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 383 "Управление жилья и жилищной инспекции города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 006 "Организация сохранения государственного жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 004 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 003 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда" и 004 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 003 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда" и 004 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 479 "Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 491 "Отдел жилищных отношений района (города областного значения)":

мынадай мазмұндағы 012 бюджеттік бағдарламасы бар 263 бюджеттік бағдарлама әкімшісімен толықтырылсын:
"263 Облыстың ішкі саясат басқармасы
012 Тұрғын үй қарыздарын беру үшін ""Отбасы банк" Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
013 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және ( немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
307 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
098 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
309 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және ( немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
017 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
321 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тұрғын үй және тұрғын саясаты басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй және техникалық құрылғыларды қауіпсіз пайдалануды қамтамасыз ету мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
011 "Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар", 012 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау", 017 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және ( немесе) жайластыру" және 098 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
383 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
004 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" және 004 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" және 004 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
479 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
487 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
491 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда" и 005 "Организация сохранения государственного жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 496 "Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области коммунального хозяйства и жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" и 035 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетным программам 009 "Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда" и 033 "Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 813 "Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области коммунального хозяйства, инфраструктуры и коммуникаций":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 816 "Отдел жилищных отношений и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Коммунальное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 014 "Организация водоснабжения населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":

001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 005 "Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
496 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық және үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
033 "Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" және 035 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
009 "Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау" және 033 "Инженерлік-коммуникациял ық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
813 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық, инфрақұрылым және коммуникациялар саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
816 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
2 "Коммуналдық шаруашылық" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

наименование бюджетной программы 229 "Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства в рамках Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 – 2025 годы" и бюджетных подпрограмм 100 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах", 101 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах", 109 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан" и 110 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
"229 Реализация мероприятий в области жилищно-коммунального хозяйства
100 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
101 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
109 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны"
110 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны";
дополнить бюджетными подпрограммами 113 и 114 следующего содержания:
"113 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны" за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
114 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы ливневой канализации в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
наименование бюджетной подпрограммы 117 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы ливневой канализации за счет средств республиканского бюджета" изложить в следующей редакции:
"117 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие системы ливневой канализации в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны";
дополнить бюджетной подпрограммой 118 следующего содержания:
"118 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Национального проекта "Сильные регионы - драйвер развития страны" за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

"229 Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 – 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы және 100 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері", 101 "Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері", 109 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" және 110 "Облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламалары мынадай редакцияда жазылсын:
"229 Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы іс-шараларды іске асыру
100 "Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
101 "Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
109 "Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
110 "Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 113 және 114 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"113 "Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне қалаларда сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
114 "Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нөсерлік кәріз жүйесін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi";
117 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нөсерлік кәріз жүйесін дамытуға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi" бюджеттік кіші бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"117 "Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне нөсерлік кәріз жүйесін дамытуға республикалық бюджет қаражаты есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi";
мынадай мазмұндағы 118 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"118 "Қуатты өңірлер-ел дамуының драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде облыстық бюджеттерге ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi";

наименование бюджетной программы 235 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие систем водоснабжения и водоотведения в рамках Государственной программы развития туристской отрасли Республики Казахстан на 2019 – 2025 годы" изложить в следующей редакции:
"235 Целевые трансферты на развитие бюджету Алматинской области на развитие систем водоснабжения и водоотведения туристской зоны озера Алаколь";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства", 004 "Газификация населенных пунктов", 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам" и 114 "Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 309 "Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 005 "Развитие коммунального хозяйства" и
007 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 316 "Управление энергоэффективности и инфраструктурного развития города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и инфраструктурного развития" и 007 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 343 "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 007 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" и 010 "Развитие ливневой канализации":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 024 "Развитие коммунального хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

235 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне Қазақстан Республикасының туристік саласын дамытудың 2019 – 2025" бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
"235 Алматы облысының бюджетіне Алакөл көлі туристік аймағының сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 004 "Елдi мекендердi газдандыру", 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" және 114 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
309 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Коммуналдық шаруашылық дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
316 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энерготиімділік және инфрақұрылымдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде энергетика және инфрақұрылымдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 007 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
343 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
007 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" және 010 "Нөсер кәрізін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
373 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
024 "Коммуналдық шаруашылықты дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 027 "Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)", 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 006 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)" и 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 496 "Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 029 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":

027 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру", 029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" және 058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту" және 058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" және 495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
058 "Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
496 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
029 "Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 028 "Развитие коммунального хозяйства" и 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":
по бюджетной программе 058 "Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 3 "Благоустройство населенных пунктов":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетным программам 008 "Освещение улиц в населенных пунктах", 009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" и 011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 018 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 018 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 813 "Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)":
по бюджетной программе 035 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 08 "Культура, спорт, туризм и информационное пространство":
в функциональной подгруппе 1 "Деятельность в области культуры":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 006 "Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":
по бюджетной программе 033 "Повышение конкурентоспособности сферы культуры и искусства, сохранение, изучение и популяризация казахстанского культурного наследия и повышение эффективности реализации архивного дела":
наименование бюджетной подпрограммы 104 "Производство национальных фильмов" изложить в следующей редакции:
"104 Производство национальных фильмов и обеспечение дубляжа фильмов на казахский язык";
дополнить бюджетной подпрограммой 139 следующего содержания:
"139 Целевые текущие трансферты бюджету Северо-Казахстанской области на сохранение археологических памятников";
наименование бюджетной программы 049 "Обеспечение развития ономастической и геральдической деятельности" изложить в следующей редакции:
"049 Развитие ономастической и геральдической деятельности";
по бюджетной программе 049 "Развитие ономастической и геральдической деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"100 Обеспечение развития ономастической и геральдической деятельности";
по администратору бюджетных программ 262 "Управление культуры области":

028 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" және 058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
058 "Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
3 "Елді-мекендерді көркейту" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру", 009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" және 011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
018 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
018 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
813 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
035 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
08 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк" функционалдық тобында:
1 "Мәдениет саласындағы қызмет" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
033 "Мәдениет және өнер саласындағы бәсекелестікті жоғарылату, қазақстандық мәдени мұраны сақтау, зерделеу мен насихаттау және архив ісінің іске асырылу тиімділігін арттыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
104 "Ұлттық фильмдер шығару" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"104 Ұлттық фильмдер шығару және фильмдерді қазақ тіліне дубляж жасауды қамтамасыз ету";
мынадай мазмұндағы 139 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"139 Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне археологиялық ескерткіштерді сақтауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
049 "Ономастикалық және геральдикалық қызметті дамытуды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"049 Ономастикалық және геральдикалық қызметті дамыту";
049 "Ономастикалық және геральдикалық қызметті дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 100 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"100 Ономастикалық және геральдикалық әрекеттің дамуды қамтамасыз ету";
262 "Облыстың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры", 003 "Поддержка культурно-досуговой работы", 005 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним", 006 "Развитие объектов культуры", 007 "Поддержка театрального и музыкального искусства" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 273 "Управление культуры, архивов и документации области":
по бюджетным программам 005 "Поддержка культурно-досуговой работы", 007 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним" и 008 "Поддержка театрального и музыкального искусства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 027 "Развитие объектов культуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 312 "Управление культуры, развития языков и архивов города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 005 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним", 006 "Поддержка культурно-досуговой работы", 007 "Поддержка театрального и музыкального искусства" и 010 "Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 361 "Управление культуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 004 "Поддержка культурно-досуговой работы", 005 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним", 007 "Поддержка театрального и музыкального искусства" и 008 "Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":

001 "Жергiлiктi деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау", 005 "Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету", 006 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту", 007 "Театр және музыка өнерін қолдау" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
273 "Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау", 007 "Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету" және 008 "Театр және музыка өнерін қолдау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
027 "Мәдениет объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
312 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету", 006 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау", 007 "Театр және музыка өнерін қолдау" және 010 "Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
361 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
004 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау", 005 "Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету", 007 "Театр және музыка өнерiн қолдау" және 008 "Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 003 "Поддержка культурно-досуговой работы" и 009 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 003 "Поддержка культурно-досуговой работы", 005 "Обеспечение функционирования зоопарков и дендропарков" и 015 "Обеспечение сохранности историко - культурного наследия и доступа к ним":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 478 "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетной программе 009 "Поддержка культурно-досуговой работы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 748 "Управление культуры, развития языков и архивного дела области":
по бюджетным программам 005 "Поддержка культурно-досуговой работы", 007 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним" и 008 "Поддержка театрального и музыкального искусства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 802 "Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 005 "Поддержка культурно-досуговой работы" и 025 "Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 819 "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 009 "Поддержка культурно-досуговой работы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Спорт":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":
по бюджетной программе 028 "Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 285 "Управление физической культуры и спорта области":

003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" және 009 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау", 005 "Зоопарктер мен дендропарктердiң жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" және 015 "Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
478 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
009 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
748 "Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау", 007 "Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету" және 008 "Театр және музыка өнерін қолдау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
802 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" және 025 "Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
819 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
009 "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
2 "Спорт" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
028 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
285 "Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта", 002 "Проведение спортивных соревнований на областном уровне", 003 "Подготовка и участие членов областных сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 024 "Развитие объектов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 323 "Управление спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 003 "Подготовка и участие членов сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 381 "Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 002 "Проведение спортивных соревнований на местном уровне" и 003 "Подготовка и участие членов сборных команд по различным видам спорта на республиканских и международных спортивных соревнованиях":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 008 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта", 009 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" и 010 "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 465 "Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)":

001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 002 "Облыстық деңгейде спорт жарыстарын өткізу", 003 "Әр түрлі спорт түрлері бойынша облыстың құрама командаларының мүшелерін дайындау және республикалық және халықаралық спорт жарыстарына қатысуы" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
024 "Cпорт объектілерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
323 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың спорт басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Республикалық және халықаралық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
381 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
002 "Жергілікті деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" және 003 "Республикалық және халықаралық спорттық жарыстарға әртүрлі спорт түрлері бойынша құрама командалары мүшелерінің дайындығы және қатысуы" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту", 009 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" және 010 "Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
465 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта", 005 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта", 006 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" и 007 "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 802 "Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 006 "Развитие массового спорта и национальных видов спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 819 "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 014 "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" и 015 "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 3 "Информационное пространство":
по администратору бюджетных программ 209 "Министерство информации и общественного развития Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 004 "Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства" изложить в следующей редакции:
"004 Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания";
дополнить бюджетными подпрограммами 101 и 102 следующего содержания:
"101 Обеспечение укрепления взаимоотношения институтов гражданского общества и государства
102 Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания";
по администратору бюджетных программ 262 "Управление культуры области":
по бюджетной программе 008 "Обеспечение функционирования областных библиотек":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 263 "Управление внутренней политики области":

001 "Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 005 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту", 006 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" және 007 "Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
802 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
819 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
014 "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу" және 015 "Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
3 "Ақпараттық кеңiстiк" функционалдық кіші тобында:
209 "Қазақстан Республикасы Ақпарат жəне қоғамдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
004 "Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"004 Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту";
мынадай мазмұндағы 101 және 102 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"101 Азаматтық қоғам институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету
102 Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу";
262 "Облыстың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Облыстық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
263 "Облыстың ішкі саясат басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 007 "Услуги по проведению государственной информационной политики" и 010 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 264 "Управление по развитию языков области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков" и 002 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 273 "Управление культуры, архивов и документации области":
по бюджетным программам 009 "Обеспечение функционирования областных библиотек" и 010 "Обеспечение сохранности архивного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 312 "Управление культуры, развития языков и архивов города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 008 "Обеспечение функционирования городских библиотек":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 313 "Управление цифровизации города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области цифровизации":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 325 "Управление общественного развития города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 005 "Услуги по проведению государственной информационной политики":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 346 "Управление по развитию языков и архивного дела города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 002 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана" и 010 "Обеспечение сохранности архивного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 361 "Управление культуры города республиканского значения, столицы":

007 "Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" және 010 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
264 "Облыстың тілдерді дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде тілдерді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 002 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
273 "Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
009 "Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" және 010 "Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
312 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет, тілдерді дамыту және архивтер басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Қалалық кітапханалардың жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
313 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың цифрландыру басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде цифрландыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
325 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
346 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тілдерді дамыту және мұрағат ісі басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
002 "Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту" және 010 "Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
361 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 009 "Обеспечение функционирования городских библиотек" и 010 "Обеспечение сохранности архивного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетным программам 006 "Функционирование районных (городских) библиотек" и 007 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 006 "Функционирование районных (городских) библиотек" и 007 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 470 "Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетной программе 008 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 478 "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетным программам 005 "Услуги по проведению государственной информационной политики", 007 "Функционирование районных (городских) библиотек" и 008 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 694 "Управление Делами Президента Республики Казахстан":
по бюджетной программе 006 "Проведение государственной информационной политики":
дополнить бюджетной подпрограммой 100 следующего содержания:
"100 Услуги по проведению государственной информационной политики";
по администратору бюджетных программ 739 "Управление информатизации, оказания государственных услуг и архивов области":

009 "Қалалық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" және 010 "Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" және 007 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" және 007 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
470 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
478 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер", 007 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" және 008 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
694 "Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
006 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 100 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"100 Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер";
739 "Облыстың ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информатизации, оказания государственных услуг, управления архивным делом" и 003 "Обеспечение сохранности архивного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 743 "Управление цифровых технологий области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информатизации, оказания государственных услуг и проектного управления области" и 008 "Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 748 "Управление культуры, развития языков и архивного дела области":
по бюджетным программам 002 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана", 009 "Обеспечение функционирования областных библиотек" и 010 "Обеспечение сохранности архивного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 755 "Управление цифровизации, государственных услуг и архивов области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информатизации, оказания государственных услуг, управления архивным делом" и 003 "Обеспечение сохранности архивного фонда":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 008 с бюджетными подпрограммами 011, 015 и 049 следующего содержания:
"008 Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр цифрового развития"
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
049 За счет субвенции из республиканского бюджета на культуру, спорт, туризм и информационное пространство";
по администратору бюджетных программ 759 "Управление цифровизации и архивов области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информатизации, управления архивным делом", 003 "Обеспечение сохранности архивного фонда" и 008 "Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 802 "Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 004 "Функционирование районных (городских) библиотек":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 819 "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)":

001 "Жергілікті деңгейде ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету, архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 003 "Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
743 "Облыстың цифрлық технологиялар басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету, жобалық басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 008 ""Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
748 "Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
002 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту", 009 "Облыстық кiтапханалардың жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету" және 010 "Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
755 "Облыстың цифрландыру, мемлекеттік қызметтер көрсету және архивтер басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ақпараттандыру, мемлекеттік қызметтер көрсету, архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 003 "Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 011, 015 және 049 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 008 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"008 "Цифрлық даму орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
049 Республикалық бюджеттен мәдениетке, спортқа, туризмге және ақпараттық кеңістiкке берілетін субвенциялар есебінен";
759 "Облыстың цифрландыру және архивтер басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ақпараттандыру, архив ісін басқару жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 003 "Архив қорының сақталуын қамтамасыз ету" және 008 ""Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
802 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
004 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
819 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 007 "Функционирование районных (городских) библиотек" и 008 "Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 4 "Туризм":
по администратору бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области":
по бюджетной программе 021 "Регулирование туристской деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 275 "Управление предпринимательства области":
по бюджетной программе 009 "Регулирование туристской деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 284 "Управление туризма области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма" и 004 "Регулирование туристической деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 289 "Управление предпринимательства и туризма области":
по бюджетной программе 010 "Регулирование туристской деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 380 "Управление туризма города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 815 "Отдел поддержки бизнеса и туризма района (города областного значения)":
по бюджетной программе 005 "Регулирование туристической деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства":
по администратору бюджетных программ 240 "Министерство культуры и спорта Республики Казахстан":

007 "Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi" және 008 "Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
4 "Туризм" функционалдық кіші тобында:
266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
021 "Туристік қызметті реттеу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
275 "Облыстың кәсіпкерлік басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
009 "Туристік қызметті реттеу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
284 "Облыстың туризм басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде туризм саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 004 "Туристік қызметті реттеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
289 "Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
010 "Туристік қызметті реттеу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
380 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың туризм басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде туризм саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
815 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бизнесті қолдау және туризм бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Туристік қызметті реттеу" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
9 "Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
240 "Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

наименование бюджетной программы 001 "Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта и туристской деятельности" и бюджетной подпрограммы 100 "Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области культуры, спорта и туристской деятельности" изложить в следующей редакции:
"001 Формирование государственной политики в сфере культуры, спорта, архивной и туристской деятельности
100 Обеспечение деятельности уполномоченного органа в области культуры, спорта, архивной и туристской деятельности";
по администратору бюджетных программ 263 "Управление внутренней политики области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне", 003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 273 "Управление культуры, архивов и документации области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 283 "Управление по вопросам молодежной политики области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне" и 005 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 325 "Управление общественного развития города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области общественного развития на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 361 "Управление культуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 377 "Управление по вопросам молодежной политики города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 005 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 455 "Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 456 "Отдел внутренней политики района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан", 003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 457 "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 470 "Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и 004 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 478 "Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков и культуры" и 004 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 747 "Управление информации и общественного развития области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной внутренней, молодежной политики на местном уровне", 003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 748 "Управление культуры, развития языков и архивного дела области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков и архивного дела" и 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 752 "Управление общественного развития области":

001 "Мәдениет, спорт және туристік қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру" бюджеттік бағдарламасы және 100 "Мәдениет, спорт және туристік қызмет саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Мәдениет, спорт, архивтік және туристік қызмет саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру
100 Мәдениет, спорт, мұрағат және туристік қызмет саласындағы уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету";
263 "Облыстың ішкі саясат басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
273 "Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
283 "Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер" және 005 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
325 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қоғамдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Қоғамдық даму саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
361 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мәдениет басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде мәдениет саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
377 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жастар саясаты мәселелері басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
005 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
455 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
456 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
457 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
470 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 004 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
478 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 004 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
747 "Облыстың ақпарат және қоғамдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ішкі, жастар саясаты мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
748 "Облыстың мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергiлiктi деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
752 "Облыстың қоғамдық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области общественного развития" и 006 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 802 "Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 803 "Отдел внутренней политики и по делам религии района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан" и 003 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 804 "Отдел физической культуры, спорта и туризма района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры, спорта и туризма":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 819 "Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта" и 004 "Реализация мероприятий в сфере молодежной политики":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 09 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
в функциональной подгруппе 1 "Топливо и энергетика":
по администратору бюджетных программ 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан":
по бюджетной программе 089 "Обеспечение рационального и комплексного использования недр и повышение геологической изученности территории Республики Казахстан":
дополнить бюджетной подпрограммой 104 следующего содержания:
"104 Ликвидация и консервация бесхозных нефтегазовых и самоизливающихся гидрогеологических скважин";
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 041 "Развитие тепло -, электроэнергетики" изложить в следующей редакции:
"041 Развитие тепло-, электроэнергетики";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
по бюджетной программе 003 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетной программе 071 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";

001 "Жергілікті деңгейде қоғамдық даму саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 006 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
802 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
803 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және дін істері бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 003 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
804 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене тәрбиесі, спорт және туризм бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Дене тәрбиесі, спорт және туризм саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
819 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 004 "Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
09 "Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" функционалдық тобында:
1 "Отын және энергетика" функционалдық кіші тобында:
207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
089 "Жер қойнауын ұтымды және кешенді пайдалануды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасы аумағының геологиялық зерттелуін арттыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 104 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"104 Иесіз мұнай - газ және өздігінен ағып жатқан гидрогеологиялық ұңғымаларды жою және консервациялау";
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
041 "Жылу-электр энергетикасын дамыту" бюджеттік бағдарламаның орыс тіліндегі атауына өзгеріс еңгізілді, мемлекеттік тілде атауы өзгермеді;
9 "Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
071 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";

по администраторам бюджетных программ 309 "Управление энергетики и развития инфраструктуры города республиканского значения, столицы" и 343 "Управление топливно-энергетического комплекса и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 029 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)", 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)", 467 "Отдел строительства района (города областного значения)" и 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетной программе 036 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администраторам бюджетных программ 497 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)" и 813 "Отдел инфраструктуры и коммуникаций района (города областного значения)":
по бюджетной программе 038 "Развитие газотранспортной системы":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 004, 005, 006 и 013 следующего содержания:
"004 Целевые трансферты на развитие областному бюджету Северо-Казахстанской области на увеличение уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік"
005 Увеличение уставного капитала АО "Национальная компания "Продовольственная контрактная корпорация" для реализации государственной политики по стимулированию агропромышленного комплекса
006 Кредитование областных бюджетов для микрокредитования в сельских населенных пунктах и малых городах
013 Кредитование областных бюджетов для приобретения субъектами агропромышленного комплекса ирригационных систем и финансирования подготовительных работ по их установке";
по бюджетной программе 249 "Создание условий для развития животноводства и производства, реализации продукции животноводства":
дополнить бюджетной подпрограммой 110 следующего содержания:
"110 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства";
по бюджетной программе 255 "Создание условий для развития производства, реализации продукции растениеводства":

309 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және инфрақұрылымды дамыту басқармасы" және 343 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отын-энергетикалық кешені және коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
029 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі", 466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі", 467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" және 492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
036 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
497 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі" және 813 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) инфрақұрылым және коммуникациялар бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша:
038 "Газ тасымалдау жүйесін дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 004, 005, 006 және 013 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"004 Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджетіне "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
005 Агроөнеркәсіптік кешенді ынталандыру жөніндегі мемлекеттік саясатты іске асыру үшін "Азық-түлік келісімшарт корпорациясы" ұлттық компаниясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
006 Ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру үшін облыстық бюджеттерге кредит беру
013 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің ирригациялық жүйелер кешенін сатып алуы және оларды орнату жөніндегі дайындық жұмыстарын қаржыландыру үшін облыстық бюджеттерге кредит беру";
249 "Мал шаруашылығын дамыту үшін және мал шаруашылығы өнiмiн өндіруге, өткізуге жағдай жасау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 110 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"110 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
255 "Өсімдік шаруашылығы өнiмiн өндіруді, өткізуді дамыту үшін жағдай жасау" бюджеттік бағдарлама бойынша:

дополнить бюджетными подпрограммами 119, 120 и 121 следующего содержания:
"119 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
120 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
121 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на субсидирование развития производства приоритетных культур";
по администратору бюджетных программ 255 "Управление сельского хозяйства области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
наименование бюджетной программы 006 "Субсидирование производства приоритетных культур" изложить в следующей редакции:
"006 Субсидирование развития производства приоритетных культур";
по бюджетной программе 075 "Обеспечение ветеринарной безопасности на территории области":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 077 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"077 Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
дополнить бюджетной программой 078 и бюджетной подпрограммой 013 следующего содержания:
"078 Кредитование для микрокредитования в сельских населенных пунктах и малых городах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета";
дополнить бюджетной программой 079 и бюджетной подпрограммой 013 следующего содержания:
"079 Кредитование для приобретения субъектами агропромышленного комплекса ирригационных систем и финансирования подготовительных работ по их установке
013 За счет кредитов из республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 326 "Управление предпринимательства и инвестиций города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 039 "Субсидирование производства приоритетных культур" изложить в следующей редакции:
"039 Субсидирование развития производства приоритетных культур";
дополнить бюджетной программой 077 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"077 Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 334 "Управление по инвестициям и развитию предпринимательства города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 033 "Субсидирование производства приоритетных культур" изложить в следующей редакции:
"033 Субсидирование развития производства приоритетных культур";
дополнить бюджетной программой 077 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"077 Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 349 "Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы":
наименование бюджетной программы 034 "Субсидирование производства приоритетных культур" изложить в следующей редакции:
"034 Субсидирование развития производства приоритетных культур";
дополнить бюджетной программой 077 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"077 Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 462 "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 474 "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 477 "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 498 "Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере земельных отношений и сельского хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 719 "Управление ветеринарии области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 741 "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области":
наименование бюджетной программы 008 "Субсидирование производства приоритетных культур" изложить в следующей редакции:
"008 Субсидирование развития производства приоритетных культур";
дополнить бюджетной программой 077 и бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"077 Субсидирование возмещения расходов, понесенных национальной компанией в сфере агропромышленного комплекса при реализации продовольственного зерна для регулирующего воздействия на внутренний рынок
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

мынадай мазмұндағы 119, 120 және 121 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"119 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
121 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне басым дақылдар өндірісін дамытуды субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
255 "Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
006 "Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"006 Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау";
075 "Облыс аумағында ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 077 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"077 Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 078 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"078 Ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру үшін кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен";
мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 079 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"079 Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің ирригациялық жүйелер кешенін сатып алуы және оларды орнату жөніндегі дайындық жұмыстарын қаржыландыру үшін кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен";
326 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және инвестициялар басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
039 "Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"039 Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 077 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"077 Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
334 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың инвестициялар және кәсіпкерлікті дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
033 "Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"033 Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 077 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"077 Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
349 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
034 "Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"034 Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 077 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"077 Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
462 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
474 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
477 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
498 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жер қатынастары және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
719 "Облыстың ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
741 "Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Басым дақылдардың өндірісін субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"008 Басым дақылдардың өндірісін дамытуды субсидиялау";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 077 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"077 Ішкі нарыққа реттеушілік әсер ету үшін азық-түлік астығын өткізу кезінде агроөнеркәсіптік кешен саласындағы ұлттық компанияның шеккен шығыстарын өтеуді субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

дополнить бюджетной программой 078 и бюджетной подпрограммой 013 следующего содержания:
"078 Кредитование для микрокредитования в сельских населенных пунктах и малых городах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета";
по администратору бюджетных программ 811 "Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 2 "Водное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 241 следующего содержания:
"241 Увеличение уставного капитала республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казводхоз"";
по бюджетной программе 254 "Эффективное управление водными ресурсами":
дополнить бюджетными подпрограммой 120 и 121 следующего содержания:
"120 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на увеличение водности поверхностных водных ресурсов за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
121 Капитальный ремонт и восстановление особо аварийных участков межхозяйственных каналов и гидромелиоративных сооружений";
по администратору бюджетных программ 254 "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области":
по бюджетной программе 003 "Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 3 "Лесное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 207 "Министерство экологии, геологии и природных ресурсов Республики Казахстан":
по бюджетной программе 256 "Управление, обеспечение сохранения и развития лесных ресурсов и животного мира":
дополнить бюджетной подпрограммой 114 следующего содержания:
"114 Целевые текущие трансферты бюджету Кызылординской области на возмещение части расходов, понесенных субъектом лесного хозяйства при фитолесомелиоративных работах на осушенном дне Аральского моря (ОДАМ)";
по администратору бюджетных программ 254 "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области":

мынадай мазмұндағы 013 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 078 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"078 Ауылдық елді мекендер мен шағын қалаларда микрокредиттер беру үшін кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен";
811 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, қәсіпкерлік және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
2 "Су шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 241 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"241 ""Қазсушар" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының жарғылық капиталын ұлғайту";
254 "Су ресурстарын тиімді басқару" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 120 және 121 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"120 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
121 Шаруашылықаралық арналар мен гидромелиоративтік құрылыстардың аса апатты учаскелерін күрделі жөндеу және қалпына келтіру";
254 "Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
3 "Орман шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
207 "Қазақстан Республикасы Экология, геология және табиғи ресурстар министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
256 "Орман ресурстары мен жануарлар әлемін сақтау мен дамытуды басқару, қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 114 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"114 Қызылорда облысының бюджетіне Арал теңізінің құрғаған түбінде (АТҚТ) фитоорманмелиоративтік жұмыстар кезінде орман шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
254 "Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 005 "Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение" и 006 "Охрана животного мира":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 700 "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области":
по бюджетной программе 008 "Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 4 "Рыбное хозяйство":
дополнить администратором бюджетных программ 254 с бюджетной программой 034 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"254 Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
034 Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 742 "Управление рыбного хозяйства области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере рыбного хозяйства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 004 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"004 Возмещение части расходов, понесенных субъектом рыбного хозяйства, при инвестиционных вложениях
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
наименование бюджетной программы 034 "Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции аквакультуры (рыбоводства)" изложить в следующей редакции:
"034 Cубсидирование повышения продуктивности и качества аквакультуры (рыбоводства), а также племенного рыбоводства";
в функциональной подгруппе 5 "Охрана окружающей среды":
по администратору бюджетных программ 254 "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне" и 010 "Содержание и защита особо охраняемых природных территорий":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 315 "Управление зеленой экономики города республиканского значения, столицы":

005 "Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру" және 006 "Жануарлар дүниесін қорғау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
700 "Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
4 "Балық шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
мынадай мазмұндағы 034 бюджеттік бағдарламасы және 011, 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 254 бюджеттік бағдарламалар әкімшісімен толықтырылсын:
"254 Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
034 Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
742 "Облыстың балық шаруашылығы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Облыс аумағында балық шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 004 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"004 Инвестициялық салымдар кезінде балық шаруашылығы субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеу
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
034 "Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы) өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"034 Акваөсіру (балық өсіру шаруашылығы), сондай-ақ асыл тұқымды балық өсіру өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" функционалдық кіші тобында:
254 "Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 010 "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
315 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жасыл экономика басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды и развития зеленой экономики на местном уровне" и 006 "Содержание и защита особо охраняемых природных территорий":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 6 "Земельные отношения":
по администратору бюджетных программ 251 "Управление земельных отношений области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 463 "Отдел земельных отношений района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 477 "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)":
по бюджетной программе 011 "Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 729 "Управление земельной инспекции области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 749 "Управление градостроительного и земельного контроля области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля и контроля за использованием и охраной земель":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений":
по администратору бюджетных программ 212 "Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан":
в наименование бюджетной программы 001 "Услуги по планированию, регулированию, управлению в сфере сельского хозяйства и использования земельных ресурсов" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

001 "Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау және жасыл экономиканы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 006 "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
6 "Жер қатынастары" функционалдық кіші тобында:
251 "Облыстың жер қатынастары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
463 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
477 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
011 "Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
729 "Облыстың жер инспекциясы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
749 "Облыстың қала құрылысын және жерді бақылау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
212 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарламаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"001 Ауыл шаруашылығы және жер ресурстарын пайдалану саласындағы жоспарлау, реттеу, басқару жөніндегі көрсетілетін қызметтер";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

дополнить бюджетными программами 056 и 057 следующего содержания:
"056 Строительство приютов, пунктов временного содержания для домашних животных
057 Содержание приютов, пунктов временного содержания для домашних животных";
по администратору бюджетных программ 719 "Управление ветеринарии области":
дополнить бюджетными программами 032, 033, 034 и 035 следующего содержания:
"032 Временное содержание безнадзорных и бродячих животных
033 Идентификация безнадзорных и бродячих животных
034 Вакцинация и стерилизация бродячих животных
035 Идентификация домашних животных, владельцы которых относятся к социально уязвимым слоям населения";
по администратору бюджетных программ 741 "Управление сельского хозяйства и земельных отношений области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере сельского хозяйства и регулирования земельных отношений на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 806 "Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 11 "Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
в функциональной подгруппе 1 "Промышленность":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 026, 208, 209, 211, 214 и 215 следующего содержания:
"026 Целевые трансферты на развитие бюджету Северо-Казахстанской области для увеличения уставного капитала АО "Социально-предпринимательская корпорация "Солтүстік" для создания новых производственных площадок
208 Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования проектов Государственной программы индустриально-инновационного развития Республики Казахстан на 2020 – 2025 годы
209 Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" по реализации в лизинг тракторов, комбайнов
211 Увеличение уставного капитала АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим увеличением уставного капитала АО "Фонд развития промышленности" через АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования проектов обрабатывающей промышленности
214 Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для финансирования проектов обрабатывающей промышленности
215 Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для реализации проекта по увеличению уровня локализации балок ведущих мостов грузовой техники";
наименование бюджетной программы 247 "Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" через АО "Банк развития Казахстана" для лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства" изложить в следующей редакции:
"247 Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг "Байтерек" с последующим кредитованием АО "Фонд развития промышленности" для лизингового финансирования юридических лиц и индивидуальных предпринимателей, приобретающих в лизинг автотранспортные средства и автотехнику специального назначения, за исключением сельскохозяйственной техники казахстанского производства";
в функциональной подгруппе 2 "Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства" и 114 "Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 272 "Управление архитектуры и градостроительства области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 288 "Управление строительства, архитектуры и градостроительства области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне", 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам" и 114 "Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 314 "Управление комфортной городской среды города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 319 "Управление городского планирования и урбанистики города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 324 "Управление градостроительного контроля города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере градостроительного и земельного контроля":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 466 "Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 468 "Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне" и 114 "Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 472 "Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне", 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам" и 114 "Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджета":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 724 "Управление государственного архитектурно-строительного контроля области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 728 "Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в области архитектурно-строительного контроля и лицензирования на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере промышленности, архитектурной, градостроительной и строительной деятельности":
по администратору бюджетных программ 211 "Министерство торговли и интеграции Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 002 следующего содержания:
"002 Субсидирование ставки вознаграждения по выдаваемым кредитам и совершаемым лизинговым сделкам банками второго уровня, АО "Банк Развития Казахстана" и иными юридическими лицами, осуществляющими лизинговую деятельность, зарубежным покупателям высокотехнологичных товаров, услуг и работ отечественной обрабатывающей промышленности, которые подлежат страхованию со стороны национального института развития в области развития и продвижения несырьевого экспорта, с учетом принятых международных обязательств";
по администратору бюджетных программ 277 "Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере промышленности и индустриально-инновационного развития на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
в функциональной подгруппе 1 "Автомобильный транспорт":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":

мынадай мазмұндағы 056 және 057 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"056 Үй жануарларына арналған баспаналар, уақытша ұстау пункттерін салу
057 Үй жануарларына арналған баспаналарды, уақытша ұстау пункттерін ұстау";
719 "Облыстың ветеринария басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 032, 033, 034 және 035 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"032 Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды уақытша ұстау
033 Қараусыз қалған және қаңғыбас жануарларды сәйкестендіру
034 Қаңғыбас жануарларды егу және зарарсыздандыру
035 Иелері халықтың әлеуметтік осал топтарына жататын үй жануарларын сәйкестендіру";
741 "Облыстың ауыл шаруашылығы және жер қатынастары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
806 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
11 "Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық тобында:
1 "Өнеркәсiп" функционалдық кіші тобында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 026, 208, 209, 211, 214 және 215 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"026 Жаңа өндірістік алаңдарды құру үшін "Солтүстік" әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорациясы" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту үшін Солтүстік Қазақстан облысының бюджетіне берілетін нысаналы даму трансферттері
208 Қазақстан Республикасын индустриялық-инновациялық дамытудың 2020 – 2025 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасының жобаларын қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
209 Тракторларды, комбайндарды лизингке өткізу бойынша "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
211 Өңдеуші өнеркәсіптің жобаларын қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ арқылы "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ жарғылық капиталын кейіннен ұлғайта отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
214 Өңдеуші өнеркәсіптің жобаларын қаржыландыру үшін кейіннен "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру
215 Жүк техникасының жетекші белдіктерінің арқалықтарын оқшаулау деңгейін ұлғайту жөніндегі жобаны іске асыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру";
247 "Қазақстанда өндірілген ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдары мен арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен жеке кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ арқылы кейіннен "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"247 Қазақстанда өндірілген ауыл шаруашылығы техникасын қоспағанда, автокөлік құралдары мен арнайы мақсаттағы автотехниканы лизингке сатып алатын заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлерді лизингтік қаржыландыру үшін "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру";
2 "Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі" функционалдық кіші тобында:
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде құрлыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 114 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
272 "Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
288 "Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" және 114 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
314 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жайлы қалалық орта басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
319 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық жоспарлау және урбанистика басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
324 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қала құрылысын бақылау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті мемлекеттік қала құрылысы және жерді бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
466 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
468 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" және 114 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
472 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" және 114 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
724 "Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
728 "Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
9 "Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі саласындағы өзге де қызметтер" функционалдық кіші тобында:
211 "Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 002 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"002 Қабылданған халықаралық міндеттемелерді ескере отырып, шикізаттық емес экспортты дамыту және ілгерілету саласындағы ұлттық даму институты тарапынан сақтандырылуға тиіс отандық өңдеуші өнеркәсіптің жоғары технологиялық тауарларын, көрсетілетін қызметтерін және жұмыстарын шетелдік сатып алушыларға екінші деңгейдегі банктер, "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ және лизингтік қызметті жүзеге асыратын өзге де заңды тұлғалар беретін кредиттер және олар жасайтын лизингтік мәмілелер бойынша сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау";
277 "Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
12 "Көлiк және коммуникация" функционалдық тобында:
1 "Автомобиль көлiгi" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 012 "Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
по бюджетной программе 003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 005 следующего содержания:
"005 За счет внутренних источников";
по бюджетной программе 091 "Ремонт и организация содержания, направленная на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования":
дополнить бюджетными подпрограммами 106, 115 и 116 следующего содержания:
"106 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на изъятие земельных участков для государственных нужд
115 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие транспортной инфраструктуры за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
116 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в наименование бюджетной программы 233 "Выполнение обязательств по договору доверительного управления государственным имуществом" внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетным программам 002 "Развитие транспортной инфраструктуры", 003 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 025 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов" и 028 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 317 "Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы":

012 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау" және 045 "Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 005 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"005 Ішкі көздер есебінен";
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстау бойынша жұмыстарды ұйымдастыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 106, 115 және 116 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"106 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жер учаскелерін мемлекет мұқтажы үшін алып қоюға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
115 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне көліктік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
116 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен облыстық бюджеттерге көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер";
233 "Мемлекеттік мүлікті сенімгерлік басқару шарты бойынша міндеттемелерін орындау" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"233 Мемлекеттік мүлікті сенімгерлік басқару шарты бойынша міндеттемелерді орындау";
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
002 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 003 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 025 "Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 028 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
317 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 007 "Развитие транспортной инфраструктуры" и 010 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 335 "Управление транспорта и развития дорожно-транспортной инфраструктуры города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 003 "Развитие транспортной инфраструктуры", 004 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" и 009 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 348 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы":
по бюджетным программам 007 "Развитие транспортной инфраструктуры" и 010 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 051 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 483 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 026 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 027 "Развитие транспортной инфраструктуры", 028 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 032 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 485 "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":

007 "Көлік инфрақұрылымын дамыту" және 010 "Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
335 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың көлік және жол-көлік инфрақұрылымын дамыту басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
003 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 004 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" және 009 "Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
348 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
007 "Көлік инфрақұрылымын дамыту" және 010 "Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 051 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
483 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
026 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 027 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 028 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 032 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
485 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 023 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог", 025 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 490 "Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 025 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 492 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)":
по бюджетным программам 020 "Развитие транспортной инфраструктуры", 025 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 495 "Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетным программам 022 "Развитие транспортной инфраструктуры", 034 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры" и 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 809 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)":
по бюджетным программам 014 "Развитие транспортной инфраструктуры", 045 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 051 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 810 "Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)":

022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 023 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету", 025 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
490 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 025 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
492 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
020 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 025 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
495 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
022 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 034 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" және 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
809 "Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
014 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 045 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 051 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
810 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 042 "Развитие транспортной инфраструктуры", 044 "Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов" и 051 "Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 4 "Воздушный транспорт":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 093 с бюджетной подпрограммой 104 следующего содержания:
"093 Развитие гражданской авиации и воздушного транспорта
104 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инфраструктуры воздушного транспорта за счет средств республиканского бюджета";
в функциональной подгруппе 5 "Железнодорожный транспорт":
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 206, 207 и 219 следующего содержания:
"206 Субсидирование ставки купонного вознаграждения по облигациям перевозчика
207 Проектирование и строительство пограничных отделений
219 Кредитование АО "Национальный управляющий холдинг Байтерек" с последующим кредитованием АО "Банк Развития Казахстана" для финансирования обновления парка пассажирских вагонов через АО "Фонд развития промышленности"";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций":
по администратору бюджетных программ 223 "Министерство цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан":
по бюджетной программе 008 "Прикладные научные исследования в области космической деятельности и информационной безопасности":
дополнить бюджетной подпрограммой 104 следующего содержания:
"104 Проведение научных исследований в рамках грантового финансирования";
по бюджетной программе 010 "Обеспечение сохранности и расширения использования космической инфраструктуры":
дополнить бюджетной подпрограммой 104 следующего содержания:
"104 Оплата услуг банкам-агентам по обслуживанию бюджетного кредита в рамках межправительственного соглашения";
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетным программам 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций", 113 "Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам" и 114 "Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 317 "Управление городской мобильности города республиканского значения, столицы":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 485 "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":

042 "Көлік инфрақұрылымын дамыту", 044 "Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу" және 051 "Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
4 "Әуе көлiгi" функционалдық кіші тобында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 104 бюджеттік кіші бағдарламасы бар 093 бюджеттік бағдарламасымен толықтырылсын:
"093 Азаматтық авиацияны және әуе көлігін дамыту
104 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге әуе көлігінің инфрақұрылымын дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері";
5 "Темiр жол көлiгi" функционалдық кіші тобында:
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 206, 207 және 219 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"206 Тасымалдаушының облигациялары бойынша купондық сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
207 Шекара бөлімшелерін жобалау және салу
219 "Өнеркәсіпті дамыту қоры" АҚ арқылы жолаушылар вагоны паркін жаңартуды қаржыландыру үшін "Қазақстанның Даму Банкі" АҚ-ға кейіннен кредит бере отырып, "Бәйтерек" ұлттық басқарушы холдингі" АҚ-ға кредит беру";
9 "Гранттық қаржыландыру шеңберіндегі ғылыми зерттеулер жүргізу" функционалдық кіші тобында:
223 "Қазақстан Республикасы Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Ғарыш қызметі және ақпараттық қауіпсіздік салаларындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 104 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"104 Гранттық қаржыландыру шеңберіндегі ғылыми зерттеулер жүргізу";
010 "Ғарыш инфрақұрылымының сақталуы мен оны пайдалануды кеңейтуді қамтамасыз ету" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 104 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"104 Үкіметаралық келісім шеңберінде бюджеттік кредитке қызмет көрсету бойынша агент банктердің көрсететін қызметтеріне ақы төлеу";
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер", 113 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер" және 114 "Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
317 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қалалық мобилділік басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
485 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
в 13 "Басқалар" функционалдық тобында:
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

наименование бюджетной программы 087 "Реализация мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2025" и Механизма кредитования приоритетных проектов" изложить в следующей редакции:
"087 Реализация мероприятий в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов";
по бюджетной программе 087 "Реализация мероприятий в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021-2025 годы и Механизма кредитования приоритетных проектов":
наименование бюджетной подпрограммы 109 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025" за счет средств республиканского бюджета" изложить в следующей редакции:
"109 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы за счет средств республиканского бюджета";
дополнить бюджетной подпрограммой 113 следующего содержания:
"113 Оплата гарантийных обязательств в рамках Механизма кредитования и финансового лизинга приоритетных проектов";
по администратору бюджетных программ 275 "Управление предпринимательства области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 278 "Управление предпринимательства и торговли области":
по бюджетной программе 008 "Поддержка предпринимательской деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 469 "Отдел предпринимательства района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 815 "Отдел поддержки бизнеса и туризма района (города областного значения)":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области поддержки предпринимательства и туризма":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администратору бюджетных программ 124 "Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа":

087 ""Бизнестің жол картасы – 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы және Басым жобаларды кредиттеу тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"087 2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру";
087 "2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба және Басым жобаларға кредит беру тетігі шеңберінде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарлама бойынша:
109 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік кіші бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"109 Республикалық бюджет қаражаты есебінен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне 2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
мынадай мазмұндағы 113 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"113 Басым жобаларға кредит беру және қаржылық лизинг тетігі шеңберінде кепілдік міндеттемелерді төлеу";
275 "Облыстың кәсіпкерлік басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
008 "Кәсіпкерлік қызметті қолдау" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
469 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
815 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бизнесті қолдау және туризм бөлімі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және туризм саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
124 "Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 057 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"" и 058 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 082 "Реализация мероприятий в моногородах и регионах в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года" изложить в следующей редакции:
"082 Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры в областных центрах, моно-, малых городах и сельских территориях";
по бюджетной программе 082 "Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры в областных центрах, моно-, малых городах и сельских территориях":
наименование бюджетных подпрограмм 102 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития регионов до 2025 года" и 107 "Целевые трансферты на развитие бюджетам Туркестанской и Жамбылской областей для строительства административных зданий государственных учреждений в городах Туркестане и Таразе" изложить в следующей редакции:
"102 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах
107 Целевые трансферты на развитие бюджетам Туркестанской и Жамбылской областей для строительства и реконструкции административных зданий государственных учреждений";
дополнить бюджетными подпрограммами 114 и 115 следующего содержания:
"114 Целевые текущие трансферты областным бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
115 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
дополнить бюджетной программой 208 следующего содержания:
"208 Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов";
по администратору бюджетных программ 249 "Министерство индустрии и инфраструктурного развития Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 231 "Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк Казахстана" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов" изложить в следующей редакции:
"231 Бюджетное кредитование АО "Жилищный строительный сберегательный банк "Отбасы банк" для предоставления предварительных и промежуточных жилищных займов";
по администратору бюджетных программ 253 "Управление здравоохранения области":

057 ""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" және 058 ""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
082 "Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде моноқалалар мен өңірлерде іс-шараларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"082 Облыс орталықтарында, моно және шағын қалалар мен ауылдық аумақтарда инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру";
102 "Облыстық бюджеттерге Өңірлерді дамытудың 2025 жылға дейінгі мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" және 107 "Түркістан және Жамбыл облыстарының бюджеттеріне Түркістан және Тараз қалаларындағы мемлекеттік мекемелердің әкімшілік ғимараттарын салуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік кіші бағдарламаларының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"102 Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
107 Түркістан және Жамбыл облыстарының бюджеттеріне мемлекеттік мекемелердің әкімшілік ғимараттарын салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 114 және 115 бюджеттік кіші бағдарламалармен толықтырылсын:
"114 Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
115 Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері";
мынадай мазмұндағы 208 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"208 Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
249 "Қазақстан Республикасы Индустрия жəне инфрақұрылымдық даму министрлігі" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
231 "Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" акционерлік қоғамына бюджеттік кредит беру" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"231 Алдын ала және аралық тұрғын үй қарыздарын беру үшін "Отбасы банк" тұрғын үй құрылыс жинақ банкі" АҚ-ға бюджеттік кредит беру";
253 "Облыстың денсаулық сақтау басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

по бюджетным программам 058 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" и 059 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 261 "Управление образования области":
по бюджетным программам 079 "Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"" и 090 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 268 "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
по бюджетной программе 054 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
по бюджетной программе 097 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 273 "Управление культуры, архивов и документации области":
по бюджетной программе 052 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 278 "Управление предпринимательства и торговли области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
по бюджетной программе 060 "Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 280 "Управление индустриально-инновационного развития области":
по бюджетной программе 001 "Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности":
дополнить бюджетной подпрограммой 055 следующего содержания:
"055 За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 285 "Управление физической культуры и спорта области":

058 ""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" және 059 ""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
261 "Облыстың білім басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
079 ""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру" және 090 ""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарламалар бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
268 "Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
054 ""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
097 ""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
273 "Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
052 ""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
060 ""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
280 "Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:
001 "Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер" бюджеттік бағдарлама бойынша:
мынадай мазмұндағы 055 бюджеттік кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"055 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен";
285 "Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы" бюджеттік бағдарлама әкімшісі бойынша:

2. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан и контрольным счетом наличности Фонда компенсации потерпевшим" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9760) следующие изменения и дополнение:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в строке
"
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
21
005
"
внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
в категории 2 "Неналоговые поступления":
строки
"
Доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в государственной собственности
2
01
4
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
22
002
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
2
02
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из республиканского бюджета
2
02
1
01
100
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2
02
1
02
100
100
100
100
"
внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
3. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2.  "Бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты мен Жәбірленушілерге өтемақы қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесі" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9760) бұйрығына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 "Салықтық түсімдер" санатында:
жолында
"
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
21
005
"
келесі редакцияда жазылсын:
"
Тауарларға, жұмыстарға және көрсетілетін қызметтерге салынатын iшкi салықтар
21
005
".
2 "Салықтық емес түсiмдер" санатында:
жолдар
"
Мемлекет меншігінде тұрған, заңды тұлғалардағы қатысу үлесіне кірістер
2
01
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
22
002
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2
02
1
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсiмдер
2
02
1
01
100
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2
02
1
02
100
100
100
100
"
келесі редакцияда жазылсын:
"
Мемлекет меншігіндегі заңды тұлғалардағы қатысу үлесіне кірістер
2
01
4
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
22
002
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2
02
1
Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсiмдер
2
02
1
01
100
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
2
02
1
02
100
100
100
100
".
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы бұйрықтың көшірмесін мемлекеттік және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра-
Министра финансов
Республики Казахстан
Е. Жамаубаев

2) Осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қаржы министрі
Е. Жамаубаев