О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 24 декабря 2021 года № 20/129-VIІ "О бюджете города Семей на 2022-2024 годы"
Решение маслихата города Семей области Абай от 24 ноября 2022 года № 36/249-VII
Маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей "О бюджете города Семей на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 20/129-VІI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26223), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложению 1, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 133 117,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 32 794 771,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 400 125,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 555 491,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 382 729,0 тысяч тенге;
2) затраты – 60 914 316,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 500 118,7 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 712 789,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 212 671,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 281 317,6 тысяч тенге;

"Семей қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/129-VІI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Семей қаласы мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 36/249-VII шешімі
Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Семей қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 20/129-VIІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26223 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1- қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 133 117,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 32 794 771,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 400 125,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 555 491,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 382 729,0 мың теңге;
2) шығындар – 60 914 316,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 500 118,7 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 712 789,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 212 671,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 281 317,6 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 281 317,6 тысяч тенге:
поступление займов – 7 330 616,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6 431 352,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 382 053,6 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата Б. Акжалов
Приложение к решению

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 281 317,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 7 330 616,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6 431 352,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 382 053,6 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы Б. Ақжалов

23 395,3
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
23 031,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
117 883,1
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
117 883,1
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
117 883,1
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
117 883,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 112 632,9
1
Социальное обеспечение
1 468 366,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 468 366,8
010
Государственная адресная социальная помощь
1 468 366,8
2
Социальная помощь
3 895 861,1
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
222 282,5
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
222 282,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
3 673 578,6
004
Программа занятости
1 028 848,1
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 490,0
007
Оказание жилищной помощи
31 228,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
75 753,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
529 071,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
183 991,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
391 104,8
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
593 418,1
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
671 215,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
146 458,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
748 405,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

23 395,3
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
23 031,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
117 883,1
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
117 883,1
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
117 883,1
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
117 883,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 112 632,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 468 366,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 468 366,8
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 468 366,8
2
Әлеуметтiк көмек
3 895 861,1
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
222 282,5
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
222 282,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
3 673 578,6
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1 028 848,1
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 490,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
31 228,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
75 753,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
529 071,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
183 991,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
391 104,8
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
593 418,1
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
671 215,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
146 458,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
748 405,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі