О внесении изменений в решение Курчатовского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 12/84-VII "О бюджете города Курчатов на 2022-2024 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата области Абай от 30 ноября 2022 года № 25/157-VII
Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчатовского городского маслихата "О бюджете города Курчатов на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 12/84-VII (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов под № 26257) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Курчатов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 736 114,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 493 266,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 306,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 313,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 219 229,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 758 326,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22 212,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 212,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 37 598,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 59 810,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Курчатов қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 12/84-VIІ "Курчатов қаласының 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 25/157-VII шешімі
Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Курчатов қалалық мәслихатының "Курчатов қаласының 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы 12/84-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26257 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Курчатов қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 736 114,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 493 266,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 306,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 313,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 219 229,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 758 326,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22 212,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 212,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 37 598,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 59 810,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.