2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауданының бюджеті туралы
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 қыркүйектегі № 7/2-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 886 "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Жарлығына сәйкес, Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 558136,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 444 456,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 113179,9 мың теңге;
2) шығындар – 2 558136,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40 343,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 91 890,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 51 547,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -40 343,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40343,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 91 890,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 51 547,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 25.11.2022 № 11/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. "2022-2024 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 6/33-VII шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 29454 болып тіркелген) сәйкес аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2022 жылға 100 пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.
3. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2022 жылға арналған резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.

О бюджете района Ақсуат на 2022 - 2024 годы
Решение маслихата района Ақсуат области Абай от 15 сентября 2022 года № 7/2-VII
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 3 мая 2022 года № 886 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан", маслихат района Ақсуат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 558 136,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 444 456,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 113 179,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2 558 136,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40 343,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 91 890,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 51 547,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -40 343,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 343,0 тысяч тенге;
поступление займов – 91 890,0 тысяч тенге;
погашение займов – 51 547,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Аксуат области Абай от 25.11.2022 № 11/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Принять к исполнению на 2022 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов установленного решением маслихата области Абай "Об областном бюджете на 2022-2024 годы" от 06 сентября 2022 года № 6/33-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 29454).
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2022 год в сумме 0,0 тысяч тенге.

4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 9-тармағына сәйкес бюджет қаражаты есебiнен ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет саласындағы азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсiн.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемі 280 954,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:
- Ақсуат ауылдық округіне 52 448,0 мың теңге;
- Көкжыра ауылдық округіне 33 453,0 мың теңге;
- Кұмкөл ауылдық округіне 30 169,0 мың теңге;
- Қызыл кесік ауылдық округіне 34 475,0 мың теңге;
- Ойшілік ауылдық округіне 27 653,0 мың теңге;
- Екпін ауылдық округіне 25 926,0 мың теңге;
- Кіндікті ауылдық округіне 24 488,0 мың теңге;
- Сәтпаев ауылдық округіне 23 567,0 мың теңге;
- Ырғызбай ауылдық округіне 28 775,0 мың теңге.
Ескерту. Шешім 5-тармақпен толықтырылды - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 28.10.2022 № 9/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 537 579,5 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-тармақпен толықтырылды - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 28.10.2022 № 9/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 4-ші қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-тармақпен толықтырылды - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 28.10.2022 № 9/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 5-ші қосымшаға сәйкес нысаналы ағымдағы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-тармақпен толықтырылды - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 28.10.2022 № 9/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2022 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламаларға бөлінген даму бюджеті бағдарламаларының тізбесі 6-шы қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить гражданским служащим в области социального обеспечения, культуры, работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2022 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 280 954,0 тысяч тенге, в том числе:
Аксуатскому сельскому округу 52 448,0 тысяч тенге;
Кокжыринскому сельскому округу 33 453,0 тысяч тенге;
Кумкольскому сельскому округу 30 169,0 тысяч тенге;
Кызыл-кесикскому сельскому округу 34 475,0 тысяч тенге;
Ойшиликскому сельскому округу 27 653,0 тысяч тенге;
Екпинскому сельскому округу 25 926,0 тысяч тенге;
Киндиктинскому сельскому округу 24 488,0 тысяч тенге;
Сатпаевскому сельскому округу 23 567,0 тысяч тенге;
Ыргызбайскому сельскому округу 28 775,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5 в соответствии с решением маслихата района Ақсуат области Абай от 28.10.2022 № 9/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год установлен объем субвенции, передаваемый из областного бюджета в сумме 537 579,5 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6 в соответствии с решением маслихата района Ақсуат области Абай от 28.10.2022 № 9/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 4.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7 в соответствии с решением маслихата района Ақсуат области Абай от 28.10.2022 № 9/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, согласно приложению 5.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8 в соответствии с решением маслихата района Ақсуат области Абай от 28.10.2022 № 9/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
9. Утвердить перечень бюджетных программ развития, выделенных из бюджета на развитие и направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) районного бюджета на 2022 год, согласно приложению 6.

Ескерту. Шешім 9-тармақпен толықтырылды - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 28.10.2022 № 9/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен берілетін кредит– 91 890,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-тармақпен толықтырылды - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 28.10.2022 № 9/2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Решение дополнено пунктом 9 в соответствии с решением маслихата района Ақсуат области Абай от 28.10.2022 № 9/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрен кредит из республиканского бюджета в сумме – 91 890,0 тысяч тенге для реализации мер социальной поддержки специалистов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10 в соответствии с решением маслихата района Ақсуат области Абай от 28.10.2022 № 9/2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

26167
1
Әскери мұқтаждар
6435,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6435,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6435,5
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
19731,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
19731,5
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
15000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
4731,5
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
711333
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
242483
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
242483
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
242483
2
Әлеуметтiк көмек
457599,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
457599,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
189209
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
52987,5
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
941
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
2897
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2269
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
134785
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
38990
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
11979
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23542
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
11250,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11250,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8447,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2803
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

26167
1
Военные нужды
6435,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6435,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6435,5
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
19731,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
19731,5
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
15000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
4731,5
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
711333
1
Социальное обеспечение
242483
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
242483
005
Государственная адресная социальная помощь
242483
2
Социальная помощь
457599,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
457599,5
002
Программа занятости
189209
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
52987,5
006
Оказание жилищной помощи
941
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2897
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2269
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134785
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
38990
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11979
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23542
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
11250,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
11250,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
8447,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2803
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

474 481,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 429,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
433 052,0
809
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй–коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс бөлімі
75 550,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс, сәулет және қала құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 550,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
55 313,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
55 313,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 313,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55 313,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
60 119,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
60 119,0
819
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет, тілдерді дамыту және спорт бөлімі)
60 119,0
001
Ақпаратты, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 119,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
64 126,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
64 126,0
806
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, жер қатынастары және кәсіпкерлік бөлімі
64 126,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығын, жер қатынастарын реттеу және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 126,0
III. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТ БЕРУ
0,0
Бюджеттік кредиттер
0,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0,0
IV. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ЖАСАЛАТЫН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
V. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТІ)
0,0
VI. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
0,0
7
Қарыздар түсімдері
0,0
16
Қарыздарды өтеу
0,0
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0,0
Ақсуат аудандық мәслихатының

474 481,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
41 429,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
433 052,0
809
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
75 550,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства, архитектуры и градостроительства
75 550,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
55 313,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
55 313,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 313,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
55 313,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
60 119,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
60 119,0
819
Отдел внутренней политики, культуры, развития языков и спорта района (города областного значения)
60 119,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области внутренней политики, культуры, развития языков и спорта
60 119,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
64 126,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
64 126,0
806
Отдел сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства района (города областного значения)
64 126,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития сельского хозяйства, земельных отношений и предпринимательства
64 126,0
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
5
Погашение бюджетных кредитов
0,0
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. ДЕФИЦИТ (ПРОФИЦИТ) БЮДЖЕТА
0,0
VI. ФИНАНСИРОВАНИЕ ДЕФИЦИТА (ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ПРОФИЦИТА) БЮДЖЕТА
0,0
7
Поступления займов
0,0
16
Погашение займов
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0,0
Приложение 3 к решению
маслихата района Ақсуат

Шешімге өзгерістер көзделген - Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 25.11.2022 № 11/2-VII шешімімен (ЗҚАИ-ға 4, 6-қосымшалары келіп түспеді).

Приложения 4, 6 предусмотрены изменения решением маслихата района Аксуат области Абай от 25.11.2022 № 11/2-VII (тексты приложения к решению не прилагаются).