О внесении изменений в решение маслихата района Ақсуат области Абай от 9 ноября 2022 года № 10/7-VII "О бюджете Кызыл-кесикского сельского округа района Ақсуат на 2022 -2024 годы"
Решение маслихата района Аксуат области Абай от 12 декабря 2022 года № 12/7-VII
Маслихат района Ақсуат области Абай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Ақсуат области Абай "О бюджете Кызыл-кесикского сельского округа района Ақсуат на 2022 -2024 годы" от 9 ноября 2022 года № 1073-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 174352) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызыл-кесикского сельского округа района Ақсуат на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 545,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 607,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 938,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 892,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -347,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 347,4 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 347,4 тысяч тенге. ";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть, что в бюджете Кызыл-кесикского сельского округа района Ақсуат на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 3 122,0 тысяч тенге.".
приложения 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения к настоящему решению.

Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қарашадағы № 10/7-VII "2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Қызыл кесік ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 желтоқсандағы № 12/7-VII шешімі
Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Абай облысы Ақсуат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қарашадағы № 10/7-VII "2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Қызыл кесік ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 174352 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауданы Қызыл кесік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 545,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 607,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 938,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 892,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -347,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 347,4 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 347,4 мың теңге.";
3-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2022 жылға арналған Ақсуат ауданы Қызыл кесік ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен 3 122,0 мың теңге көлемінде нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.