О внесении изменений в решение маслихата от 27 декабря 2021 года № 17/3-VІІ "О бюджете Абайского района на 2022-2024 годы"
Решение Абайского районного маслихата области Абай от 14 ноября 2022 года № 29/2-VII. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23 декабря 2022 года № 30/5-VII
Сноска. Утратило силу решением Абайского районного маслихата области Абай от 23.12.2022 № 30/5-VII (вводится в действие с 01.01.2023).
Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Абайского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 17/3-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26229) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Абайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 978 308,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 960 551,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 273,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 184,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 002 300,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 188 148,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 015,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82 701,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 686,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 244 855,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 244 855,3 тысяч тенге;
поступление займов – 82 701,0 тысяч тенге;
погашение займов – 47 686,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/3-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қарашадағы № 29/2-VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 30/5-VII шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Абай аудандық мәслихатының 23.12.2022 № 30/5-VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17/3-VІІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26229 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 978 308,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 960 551,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 273,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 184,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 002 300,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 188 148,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 015,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 82 701,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 686,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 244 855,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244 855,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 82 701,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47 686,0 мың теңге;

37 224,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 475,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
90 453,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
47 341,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47 020,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
45 997,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45 997,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 882,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
595,0
021
Капитальные расходы государственного органа
1 220,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
300,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3 000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
508 704,5
1
Жилищное хозяйство
386 624,4
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
386 624,4
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
21 824,4
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
364 800,0
2
Коммунальное хозяйство
122 080,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
122 080,1
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
102 205,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
2 000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
17 875,1
3
Благоустройство населенных пунктов
0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
029
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
527 496,6
1
Деятельность в области культуры
329 644,0
478
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района (города областного значения)

37 224,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 475,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
90 453,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
47 341,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47 020,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
45 997,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45 997,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 882,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
595,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 220,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
300,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3 000,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
508 704,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
386 624,4
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
386 624,4
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
21 824,4
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
364 800,0
2
Коммуналдық шаруашылық
122 080,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
122 080,1
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
102 205,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
2 000,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
17 875,1
3
Елді-мекендерді көркейту
0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
029
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
527 496,6
1
Мәдениет саласындағы қызмет
329 644,0
478
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі