О бюджете Актогайского поселкового округа Аягозского района на 2023-2025 годы
Решение Аягозского районного маслихата области Абай от 27 декабря 2022 года № 20/400-VII.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердит бюджет Актогайского поселкового округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 348826,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 48784,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 426,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 299616,2 тысяч тенге;
2) затраты – 356124,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7298,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7298,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Аягөз ауданының Ақтоғай кенттік округінің бюджеті туралы
Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 20/400-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Ақтоғай кенттік округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 348826,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 48784,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 426,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 299616,2 мың теңге;
2) шығындар – 356124,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7298,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7298,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 7298,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аягозского районного маслихата области Абай от 13.12.2023 № 9/142-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Аягозского районного маслихата К. Досиханов
Приложение 1 к решению
Аягозского районного маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 20/400-VIІ
Бюджет Актогайского поселкового округа на 2023 год

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –7298,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Аягөз аудандық мәслихатының 13.12.2023 № 9/142-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешiм 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы К. Досиханов
Аягөз аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 20/400-VІI шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Ақтоғай кенттік округінің бюджеті