О бюджете Глуховского сельского округа на 2023-2025 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата области Абай от 30 декабря 2022 года № 30/5-VII.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 29/17-VII "О бюджете Бескарагайского района на 2023-2025 годы" Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Глуховского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 107109,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10001,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 97107,5 тысяч тенге;
2) затраты – 108902,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1793,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1793,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 30/5-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, 75- бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы 29/17-VІІ шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107109,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10001,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 97107,5 мың теңге;
2) шығындар – 108902,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1793,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1793,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 1793,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Бескарагайского районного маслихата области Абай от 08.12.2023 № 10/5-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Глуховского сельского округа на 2023 год в сумме 74 306,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Бескарагайского районного маслихата М.Абылгазинова
Приложение 1
к решению Бескарагайского
районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1793,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 08.12.2023 № 10/5-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Глуховка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 74 306,0 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы М.Абылгазинова
Бесқарағай аудандық
мәслихатының