О бюджете Ушбиикского сельского округа Жарминского района на 2023-2025 годы
Решение Жарминского районного маслихата области Абай от 29 декабря 2022 года № 23/371-VII.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Ушбиикского сельского округа Жарминского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 644,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 303,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 45 341,8 тысяч тенге;
2) затраты – 51 979,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 334,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 334,2 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 334,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата области Абай от 12.12.2023 № 9/174-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған Жарма ауданы Үшбиік ауылдық округінің бюджеті туралы
Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 23/371-VII шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, 2-7 тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Жарма ауданы Үшбиік ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 644,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 303,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 45 341,8 мың теңге;
2) шығындар – 51 979,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 334,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 334,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 334,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 9/174-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).

2. Предусмотреть в бюджете Ушбиикского сельского округа Жарминского района на 2023 год объемы субвенций в сумме 30 376,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата
от 29 декабря 2022 года
№ 23/371-VII
Бюджет Ушбиикского сельского округа Жарминского района на 2023 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата области Абай от 12.12.2023 № 9/174-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Всего доходы (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. 2023 жылға Жарма ауданы Үшбиік ауылдық округінің бюджетіне субвенция көлемi 30 376,0 мың теңге сомада қарастырылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2022 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 23/371-VII шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Жарма ауданы Үшбиік ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 12.12.2023 № 9/174-VIII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Барлық кірістер (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер