О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 12-196/VII "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы"
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 5 декабря 2022 года № 21-340/VII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 22.12.2022 № 22-366/VII.
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 22.12.2022 № 22-366/VII (вводится в действие с 01.01.2023).
Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №12-196/VIІ "О бюджете Урджарского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы" следующее изменение :
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Урджарского сельского округа Урджарского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 146 730,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –  86 007,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 723,1 тысяч тенге;
2) затраты – 153 526,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -6 796,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -6 796,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 796,8 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.".

Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 12-196/VII "2022-2024 жылдарға арналған Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 21-340/VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 22-366/VII шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2022 № 22-366/VII шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №12-196/VIІ "Үржар ауданы Үржар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Үржар ауданының Үржар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 146 730,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –  86 007,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 723,1 мың теңге
2)шығындар – 153 526,9 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 796,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 796,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 6 796,8 мың теңге;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".