О бюджете Каратальского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы
Решение Урджарского районного маслихата области Абай от 29 декабря 2022 года № 22-388/VII. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26 декабря 2023 года № 9-222/VIII
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата области Абай от 26.12.2023 № 9-222/VIII (вводится в действие с 01.01.2024).
В соответствии с пунктами 2 статьи 9-1 и статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 22-359/VII "О бюджете Урджарского района на 2023-2025 годы" Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каратальского сельского округа Урджарского района на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 805,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 307,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0,0 тысяч тенге
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 498,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 473,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -668,2 тысяч тенге;

Үржар ауданы Қаратал ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 22-388/VII шешімі. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-222/VIII шешімі
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 26.12.2023 № 9-222/VIII шешімімен (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 және 75 баптарының 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-359/VII "2023-2025 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Үржар ауданының Қаратал ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1,2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 805,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 307,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 498,0 мың теңге
2) шығындар – 50 473,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 668,2 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -668,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 668,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решений Урджарского районного маслихата области Абай от 10.05.2023 № 2-58/VIII (вводится в действие с 01.01.2023); от 27.10.2023 № 6-136/VIII (вводится в действие с 01.01.2023).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 668,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0,0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 668,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Үржар аудандық мәслихатының 10.05.2023 № 2-58/VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.10.2023 № 6-136/VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.