О Кокпектинском районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата области Абай от 27 декабря 2022 года № 28-2.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Кокпектинский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 668 634,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 839 014,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 587,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 675,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 808 357,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6 979 394,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 287,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 62 100,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 37 813,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -335 046,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 340 073,5 тысяч тенге:
поступление займов – 62 100,0 тысяч тенге;
погашение займов – 37 813,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 315 786,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата области Абай от 06.12.2023 № 8-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть в районном бюджете на 2023 год объемы субвенции, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов, в сумме 398 881,0 тысяч тенге, в том числе:
Бигашский сельский округ – 30 908,0 тысяч тенге,
Кокпектинский сельский округ – 86 195,0 тысяч тенге,
Кокжайыкский сельский округ – 51 105,0 тысяч тенге,
Сельский округ имени К. Аухадиева – 44 506,0 тысяч тенге,
Тассайский сельский округ – 36 363,0 тысяч тенге,
Теректинский сельский округ – 30 358,0 тысяч тенге,
Улкенбокенский сельский округ – 48 915,0 тысяч тенге,
Ульгулималшинский сельский округ – 41 439,0 тысяч тенге,
Шугылбайский сельский округ – 29 092,0 тысяч тенге.
3. Принять к исполнению на 2023 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, корпоративному подоходному налогу с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора в размере 100 процентов, установленные решением маслихата области Абай от 14 декабря 2022 года № 11/66-VII "Об областном бюджете на 2023-2025 годы".

2023-2025 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті туралы
Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 28-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Көкпекті аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6 668 634,9 мың теңге:
салық түсімдер - 839 014,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18 587,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 2 675,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 808 357,9 мың теңге;
2) шығындар - 6 979 394,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 24 287,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 62 100,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 37 813,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -335 046,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 340 073,5 мың теңге:
қарыздар түсімі - 62 100,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 37 813,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 315 786,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 8-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 398 881,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:
Биғаш ауылдық округі – 30 908,0 мың теңге,
Көкпекті ауылдық округі – 86 195,0 мың теңге,
Көкжайық ауылдық округі – 51 105,0 мың теңге,
Қ.Аухадиев атындағы ауылдық округі – 44 506,0 мың теңге,
Тассай ауылдық округі – 36 363,0 мың теңге,
Теректі ауылдық округі – 30 358,0 мың теңге,
Үлкенбөкен ауылдық округі – 48 915,0 мың теңге,
Үлгілімалшы ауылдық округі – 41 439,0 мың теңге,
Шұғылбай ауылдық округі – 29 092,0 мың теңге.
3. Абай облысы мәслихатының 2022 жылғы 14 желтоқсандағы № 11/66-VII "2023-2025 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен белгіленген 2023 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз болып орындауға қабылдансын.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2023 год в сумме 23 100,0 тысяч тенге.
5. Учесть в районном бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
6. Учесть в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета согласно приложению 5.
7. Учесть в районном бюджете на 2023 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 6.

4. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2023 жылға арналған резерві 23 100,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 4 қосымшаға сәйкес 2023 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.
6. 5 қосымшаға сәйкес 2023 жылға аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері ескерілсін.
7. 6 қосымшаға сәйкес 2023 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін.

8. Учесть в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета согласно приложению 7.
9. Утвердить согласно приложению 8 перечень текущих бюджетных программ районного бюджета на 2023 год.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Кокпектинского районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 28-2
Районный бюджет на 2023 год

8. 7 қосымшаға сәйкес 2023 жылға аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері ескерілсін.
9. 8 қосымшаға сәйкес 2023 жылға арналған аудандық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
10. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 28-2 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
0,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
02
Оборона
26 409,6
1
Военные нужды
21 388,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21 388,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской
обязанности
21 388,0
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
5 021,6
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5 021,6
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 489,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 532,4
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 805,0
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4 805,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 805,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 805,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
597 234,9
1
Социальное обеспечение
100 283,4
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
100 283,4
005
Государственная адресная социальная помощь
100 283,4
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
0,0
010
Государственная адресная социальная помощь
0,0
2
Социальная помощь
408 456,5
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
408 456,5
002
Программа занятости
72 436,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
37 040,0
006
Оказание жилищной помощи
3 940,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38 012,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 345,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
186 480,6
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью

001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
0,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
02
Қорғаныс
26 409,6
1
Әскери мұқтаждар
21 388,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21 388,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21 388,0
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 021,6
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5 021,6
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 489,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 532,4
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 805,0
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4 805,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 805,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 805,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
597 234,9
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
100 283,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
100 283,4
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
100 283,4
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
0,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
0,0
2
Әлеуметтiк көмек
408 456,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
408 456,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
72 436,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
37 040,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3 940,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38 012,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 345,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
186 480,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

17 353,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
51 849,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
0,0
004
Программа занятости
0,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
0,0
007
Оказание жилищной помощи
0,0
009
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
0,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
0,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
0,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
0,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
0,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
88 495,0
451
Отдел занятости, социальных программ района (города областного значения)
88 495,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 173,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 048,0
021
Капитальные расходы государственного органа
426,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
29 813,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 035,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
0,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
0,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
0,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 565 410,0
1
Жилищное хозяйство
434 555,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

17 353,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
51 849,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
0,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
0,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
0,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
0,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
0,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
0,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
0,0
017
Мүгедектігі бар адамды оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдармен, арнаулы жүрiп-тұру құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емделу, есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының, жеке көмекшінің қызметтерін ұсыну
0,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
0,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
88 495,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
88 495,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 173,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 048,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
426,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29 813,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 035,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
0,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
0,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
0,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 565 410,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
434 555,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района ( города областного значения)
89 306,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
60 908,3
014
Капитальные расходы государственного органа
1 340,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 369,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
25 689,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
75 899,8
6
Земельные отношения
39 470,8
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
39 470,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
31 709,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
7 761,8
007
Капитальные расходы государственного органа
0,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36 429,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
36 429,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
36 429,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
92 000,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
92 000,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
92 000,0
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
92 000,0
12
Транспорт и коммуникации
1 070 609,5
1
Автомобильный транспорт
1 070 609,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 070 609,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
346 520,5
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
724 089,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
0,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0
024
Организация внутри поселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
0,0
13
Прочие
441 442,5
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
0,0

457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
89 306,7
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 908,3
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 340,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 369,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 689,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
75 899,8
6
Жер қатынастары
39 470,8
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
39 470,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 709,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
7 761,8
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
36 429,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
36 429,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
36 429,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
92 000,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
92 000,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
92 000,0
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
92 000,0
12
Көлiк және коммуникация
1 070 609,5
1
Автомобиль көлiгi
1 070 609,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 070 609,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
346 520,5
045
Аудандық,маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
724 089,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
0,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы, ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
0,0
13
Басқалар
441 442,5
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
0,0

15 557,0
-санаторно-курортное лечение
2 058,0
3
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
78 015,0
- на выплату адресной социальной помощи
68 092,0
- на гарантированный социальный пакет детям
9 923,0
4
На социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан:
18 636,6
- участникам ВОВ, лиц с инвалидностью ВОВ, лицам приравненные к участникам и лиц с инвалидностью ВОВ, ЧАЭС, семьям военнослужащих, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, семьям воинов, погибших в Афганистане, Таджикистане, Карабахе
9 936,6
-многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившие ранее звание "Мать героиня" и награжденные орденом "Материнская слава" 1, 2 степени и имеющим четыре и более совместно проживающих несовершеннолетних детей
8 700,0
5
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
22 353,0
6
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
106 756,0
7
Корректировка генерального плана села Кокпекты
32 000,0
8
Разработка генерального плана в селах Улкенбокен, Шугылбай, Ульгулималши, Бигаш, Тассай Кокпектинского района
60 000,0
9
Текущий ремонт дома культуры в селе Кокпекты Кокпектинского района
24 936,2
10
Устройство уличного освещения в селе Бигаш
6 650,0
11
Устройство уличного освещения в селе Кокпекты
9 271,8
12
Устройство уличного освещения в селе Кокжайык
9 450,8
13
Устройство уличного освещения в селе Тассай
2 700,0
14
Устройство уличного освещения в селе Теректы
9 400,0
15
Устройство уличного освещения в селе Преображенка
15 650,0
16
Устройство уличного освещения в селе Улкенбокен
17 000,1
17
Устройство уличного освещения в селе Ульгулималши
8 740,0
18
Устройство уличного освещения в селе Шугылбай
5 088,1
19
Устройство мини футбольного поля в селе Кокпекты
16 929,6
20
Устройство мини футбольного поля в селе Шариптогай
16 929,6
21
Благоустройство парка в селе Кокпекты
35 236,1
22
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам
в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі"
492 879,5
23
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог

15 557,0
- санаторий-курорттық емдеу
2 058,0
3
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге, оның ішінде:
78 015,0
- атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
68 092,0
- балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
9 923,0
4
Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге:
18 636,6
- ҰОС қатысушыларына, ҰОС мүгедектігі бар адамдар, ҰОС қатысушылары мен мүгедектігі бар теңестірілген адамдарға, ЧАЭС, жаралану салдарынан қаза тапқан (хабар-ошарсыз кеткен) немесе қайтыс болған әскери қызметшілердің отбасыларына, Ауғанстанда, Тәжікстанда, Қарабақта қаза тапқан жауынгерлердің отбасыларына
9 936,6
- "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен наградталған немесе бұрын "Батыр Ана" атағын алған және 1, 2 дәрежелі "Ана даңқы" орденімен наградталған және бірге тұратын төрт және одан да көп кәмелетке толмаған балалары бар көп балалы аналарға
8 700,0
5
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына қосымша ақы белгілеуге
22 353,0
6
Мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
106 756,0
7
Көкпекті ауылының бас жоспарын түзету
32 000,0
8
Көкпекті ауданы Үлкенбөкен, Шұғылбай, Үлгілімалшы, Биғаш, Тассай ауылдарында бас жоспарды әзірлеу
60 000,0
9
Көкпекті ауданы Көкпекті ауылындағы мәдениет үйін ағымдағы жөндеу
24 936,2
10
Биғаш ауылындағы көшелерді жарықтандыру құрылғысы
6 650,0
11
Көкпекті ауылындағы көшелерді жарықтандыру құрылғысы
9 271,8
12
Көкжайық ауылындағы көшелерді жарықтандыру құрылғысы
9 450,8
13
Тассай ауылындағы көшелерді жарықтандыру құрылғысы
2 700,0
14
Теректі ауылындағы көшелерді жарықтандыру құрылғысы
9 400,0
15
Преображенка ауылындағы көшелерді жарықтандыру құрылғысы
15 650,0
16
Үлкенбөкен ауылындағы көшелерді жарықтандыру құрылғысы
17 000,1
17
Үлгілімалшы ауылындағы көшелерді жарықтандыру құрылғысы
8 740,0
18
Шуғылбай ауылындағы көшелерді жарықтандыру құрылғысы
5 088,1
19
Көкпекті ауылындағы шағын футбол алаңының құрылысы
16 929,6
20
Шәріптоғай ауылындағы шағын футбол алаңының құрылысы
16 929,6
21
Көкпекті ауылындағы саябақты абаттандыру
35 236,1
22
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу "Ауыл – ел бесігі" жобасы аясында
492 879,5
23
Облыстық бюджеттен жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

998 151,5
24
Распределение сумм целевых текущих целевых трансфертов из районных (городов областного значения) бюджетов на компенсацию потерь областного бюджета в связи с изменением законодательства
51 561,9
25
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья
123 266,0
Итого
2 263 350,8
Приложение 5
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 28-2
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 5 в редакции решений Кокпектинского районного маслихата области Абай от 06.12.2023 № 8-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах, в том числе по проектам:
98 975,4
Строительство водопроводных сетей в селе Бигаш
20 409,5
Строительство водопроводных сетей в селе Карамойыл
4 088,2
Строительство водопроводных сетей в селе Мамай
16 372,8
Строительство водопроводных сетей в селе Шариптогай
15 927,4
Строительство водопроводных сетей в селе Шугылбай
6 473,4
Разработка ПСД на строительство водопроводных сетей и водозаборных сооружений в селе Укиликыз сельского округа им.Койгелды Аухадиева Кокпектинского района
13 899,7
Разработка ПСД на строительство водопроводных сетей в селе Ажа Кокпектинского сельского округа Кокпектинского района
13 804,4
Разработка ПСД на строительство водопроводных сетей в селе Акой
8 000,0
2
Разрабтка ПСД на освещение улиц села Кокпекты
7 200,0
3
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры:
25 859,6
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к арендным жилым домам в селе Кокпекты Кокпектинского района"
1 000,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Шариптогай Кокпектинского района области Абай"
100,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Мамай Кокпектинского района области Абай"
100,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Бигаш Кокпектинского района области Абай"
100,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Карамойыл Кокпектинского района области Абай"
100,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к медицинскому пункту в селе Ушкумей Кокпектинского района области Абай"
100,0
Разработка ПСД "Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к фельдшерско-акушерским пунктам в селе Ульгулималши Кокпектинского района области Абай"
100,0
Разработка проектно-сметной документаций по объекту "Строительство инженернокоммуникационной инфраструктуры для одноэтажных жилых домов в с. Кокпекты"

998 151,5
24
Заңнаманың өзгеруіне байланысты аудандық (облыстық маңызы бар қалалардан) бюджеттерден облыстық бюджеттің шығындарын өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
51 561,9
25
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне тұрғын үй сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
123 266,0
Барлығы
2 263 350,8
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 28-2 шешіміне 5 қосымша
2023 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 8-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға, оның ішінде жобалар бойынша:
98 975,4
Биғаш ауылында су құбыры желілері туралы құрылыс
20 409,5
Қарамойыл ауылында су құбыры желілері туралы құрылыс
4 088,2
Мамай ауылында су құбыры желілері туралы құрылыс
16 372,8
Шариптоғай ауылында су құбыры желілері туралы құрылыс
15 927,4
Шұғылбай ауылында су құбыры желілері туралы құрылыс
6 473,4
Көкпекті ауданы Қойгелді Аухадиев атындағы ауылдық округінің Үкіліқыз ауылында су құбыры желілері мен су тарту құрылыстарын салуға ЖСҚ әзірлеу
13 899,7
Көкпекті ауданы Көкпекті ауылдық округінің Ажа ауылында су құбыры желілерін салуға ЖСҚ әзірлеу
13 804,4
Ақой ауылында су құбыры желілерін салуға ЖСҚ әзірлеу
8 000,0
2
Көкпекті ауылының көшелерін жарықтандыруға ЖСҚ әзірлеу
7 200,0
3
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалаларға) бюджеттерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу:
25 859,6
"Көкпекті ауданы Көкпекті ауылында жалға берілетін тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" ЖСҚ әзірлеу
1 000,0
"Абай облысы Көкпекті ауданы Шәріптоғай ауылындағы медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" ЖСҚ әзірлеу
100,0
"Абай облысы Көкпекті ауданы Мамай ауылындағы медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" ЖСҚ әзірлеу
100,0
"Абай облысы Көкпекті ауданы Биғаш ауылындағы медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" ЖСҚ әзірлеу
100,0
"Абай облысы Көкпекті ауданы Қарамойыл ауылындағы медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" ЖСҚ әзірлеу
100,0
"Абай облысы Көкпекті ауданы Үшкөмей ауылындағы медициналық пунктке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" ЖСҚ әзірлеу
100,0
"Абай облысы Көкпекті ауданы Үлгілімалшы ауылындағы фельдшерлік-акушерлік пункттерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу" ЖСҚ әзірлеу
100,0
"Көкпекті ауылындағы бір қабатты тұрғын үйлердің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын салу" жобасының жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу

11 275,0
Разработка ПСД с использованием BIM программ и технологии информационного моделирования по объекту: "Строительство пристройки к детскому саду Балерке в с.Кокпекты, Кокпектинского района, области Абай"
12 984,6
4
Разработка ПСД на строительство антенно-мачтового сооружения с ИКИ для обеспечения широкополосным мобильным интернетом сел Бигаш
1 500,0
Итого
133 535,0
Приложение 6
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 28-2
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 6 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата области Абай от 06.12.2023 № 8-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
62 100,0
2
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
237 984,0
Итого

11 275,0
"Абай облысы, Көкпекті ауданы, Көкпекті ауылындағы "Балерке" балабақшасына қосымша құрылыс салу" нысаны бойынша BIM бағдарламалары мен ақпараттық модельдеу технологиясын пайдалана отырып жобалық құжаттаманы әзірлеу
12 984,6
4
Бигаш ауылдарын кең жолақты мобильді интернетпен қамтамасыз ету үшін ИКИ бар антенна-діңгек құрылысын салуға ЖСҚ әзірлеу
1 500,0
Барлығы
133 535,0
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 28-2 шешіміне 6 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 6 қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 8-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
62 100,0
2
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорын сатып алу үшін
237 984,0
Барлығы

300 084,0
Приложение 7
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 28-2
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на 2023 год
Сноска. Приложение 7 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата области Абай от 06.12.2023 № 8-2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Распределение сумм целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета районным бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в городах и сельских населенных пунктах в рамках национального проекта "Сильные регионы – драйвер развития страны"

300 084,0
Көкпекті
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 28-2 шешіміне 7 қосымша
2023 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
Ескерту. 7 қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 06.12.2023 № 8-2 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге "Қуатты өңірлер – ел дамытудың драйвері" ұлттық жобасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттерінің сомаларын бөлу

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
122
Аппарат акима района (города областного значения)
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
003
Капитальные расходы государственного органа
107
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2
Финансовая деятельность
452
Отдел финансов района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в
области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
018
Капитальные расходы государственного органа
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5
Планирование и статистическая деятельность
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
004
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие государственные услуги общего характера
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
007
Капитальные расходы государственного органа
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
003
Капитальные расходы государственного органа
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
003
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
02
Оборона
1
Военные нужды

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
107
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2
Қаржылық қызмет
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін
орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару,  жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды  реттеу
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
028
Коммуналдық меншікке мүлік сатып алу
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5
Жоспарлау және статистикалық қызмет
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
02
Қорғаныс
1
Әскери мұқтаждар

025
Освещение улиц в населенных пунктах
029
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
003
Поддержка культурно-досуговой работы
2
Спорт
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
008
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3
Информационное пространство
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
006
Функционирование районных (городских) библиотек
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
006
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
014
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6
Земельные отношения
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
007
Капитальные расходы государственного органа
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений

025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
029
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
2
Спорт
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
008
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық)  деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
010
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала)  құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3
Ақпараттық кеңiстiк
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6
Жер қатынастары
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер

453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
005
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
024
Организация внутри поселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13
Прочие
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках национального проекта по развитию предпринимательства на 2021 – 2025 годы
9
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
077
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
14
Обслуживание долга
1
Обслуживание долга
452
Отдел финансов района (города областного значения)
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
15
Трансферты
1
Трансферты
452
Отдел финансов района (города областного значения)
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
007
Бюджетные изъятия
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства

453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
005
Аудан аумағының қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Аудандық,маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы, ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13
Басқалар
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
055
2021 – 2025 жылдарға арналған кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі ұлттық жоба шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
9
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
14
Борышқа  қызмет көрсету
1
Борышқа қызмет көрсету
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
15
Трансферттер
1
Трансферттер
452
Ауданның (облыстық маң ызы бар қаланың) қаржы
бөлімі
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
007
Бюджеттік алып коюлар
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер