О внесений изменений в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы" от 32 декабря 2021 года №14-2
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 19 июля 2022 года № 21-2
Жамбылский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года №14-2 следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1-19 в том числе на 2022 год в разрезе каждого сельского округа в следующих объемах:
1.1. по Ассинскому сельскому округу:
1) доходы – 199 834 тысяч тенге;
налоговые поступления – 30 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 169 269 тысяч тенге;
2) затраты – 209 966 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -10 132 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 10 132 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 10 132 тысяч тенге.
1.2. по Айшабибинскому сельскому округу:
1) доходы – 244 937 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 991 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 236 946 тысяч тенге;
2) затраты – 246 702 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -1 765 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1 765 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 1 765 тысяч тенге.
1.3. по Акбастаускому сельскому округу:
1) доходы – 92 625 тысяч тенге;
налоговые поступления – 4 118 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №14-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 21-2 шешімі
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №14-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналаған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері тиісінше 1-19 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға әрбір ауылдық округ бойынша келесідей көлемде бекітілсін":
1.1. Аса ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 199 834 мың теңге;
салықтық түсімдер – 30 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 169 269 мың теңге.
2) шығындар – 209 966 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 132 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 132 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 132 мың теңге.
1.2. Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 244 937 мың теңге;
салықтық түсімдер – 7 991 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 236 946 мың теңге.
2) шығындар – 246 702 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 765 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 765 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 765 мың теңге.
1.3. Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 92 625 мың теңге;
салықтық түсімдер – 4 118 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит бюджета (профицит) – - 611 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 611 тысяч тенге;
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 611 тысяч тенге.
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -611 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 611 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 611 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17-ші қосымшалары осы шешімнің қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.