О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2021 года № 18-7 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 15 июля 2022 года № 28-2
Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 25 декабря 2021 года № 18-7 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26038) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жуалынского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 352 614,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 702 300,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 000,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 18 250,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 616 064,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 678 588,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117 383,0 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 165 402,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 48 019,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 443 357,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 443 357,0 тысячи тенге;
поступление займов – 165 402,0 тысяч тенге;
погашение займов – 48 019,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 325 974,0 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного
маслихата Е. Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 28-2 от 15 июля
2022 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 18-7 от 25 декабря
2021 года
Районный бюджет Жуалынского района на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
І.ДОХОДЫ

Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-7 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 шілдедегі № 28-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26038 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жуалы ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 352 614,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 702 300,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16 000,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша–18 250,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 616 064,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 678 588,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 117 383,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 165 402,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 48 019,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 443 357,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 443 357,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 165 402,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 019,0 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 325 974,0 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы Е. Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2022жылғы 15 шілдедегі
№28-2 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2021жылғы 25 желтоқсандағы
№ 18-7 шешіміне 1 қосымша
Жуалы ауданының 2022 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1. КІРІС

13 429
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
13 429
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 889 683
01
Социальное обеспечение
486 237
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
486 237
005
Государственная адресная социальная помощь
486 237
02
Социальная помощь
1 217 503
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 217 503
002
Программа занятости
905 901
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40 456
006
Оказание жилищной помощи
6 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47 576
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 568
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
63 654
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санитарно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24 000
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
125 348
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
185 943
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
185 943
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51 390
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 000
021
Капитальные расходы государственного органа
682
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
71 890
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
48 298
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
100
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
9 583
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 411 938
01
Жилищное хозяйство
250 403
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

13 429
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
13 429
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 889 683
01
Әлеуметтік қамсыздандыру
486 237
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
486 237
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
486 237
02
Әлеуметтік көмек
1 217 503
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 217 503
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
905 901
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау,білім беру,әлеуметтік қамтамасыз ету,мәдениет,спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40 456
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47 576
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 568
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
63 654
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
24 000
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
125 348
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру саласындағы өзге де қызметтер
185 943
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
185 943
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 390
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
682
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
71 890
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
48 298
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер және ұйымдардың күрделі шығыстары
100
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
9 583
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 411 938
01
Тұрғын үй шаруашылығы
250 403
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі