О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2022-2024 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 9 сентября 2022 года № 31-2
Жуалынский районный маслихат Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 19-2 "О бюджетах сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. "Утвердить бюджет сельских округов и села Бауыржан Момышулы Жуалынского района на 2022-2024 годы" согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1.1. Аппарат акима село Бауыржан Момышулы
1) доходы – 168 901 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления –59 907 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 338 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 108 656 тысяч теңге;
2) затраты – 182 424 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 13 523 тысяч тенге.
1.2. Актюбинский сельский округ
1) доходы – 84 406 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 029 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 52 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 325 тысяч теңге;
2) затраты – 85 426 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 1 020 тысяч тенге.
1.3. Аксайский сельский округ
1) доходы – 92 717 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 6 610 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –86 079 тысяч теңге;
2) затраты – 93 704 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 987 тысяч тенге.
1.4. Боралдайский сельский округ
1) доходы – 70 322 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 4 770 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 524 тысяч теңге;
2) затраты – 71 208 тысяч тенге;
3) используемые остатки бюджетных средств – 886 тысяч тенге.
1.5. Биликульский сельский округ
1) доходы – 69 439 тысяч тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 3 681 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 730 тысяч теңге;

Жуалы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-2 "2022-2024 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 31-2 шешімі
Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жуалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 19-2 "2022-2024 жылдарға арналған Жуалы ауданы Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бауыржан Момышұлы ауылы және ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Бауыржан Момышұлы ауылы
1) кірістер 168 901 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 59 907 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 338 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 108 656 мың теңге;
2) шығындар – 182 424 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары–13523 мың теңге.
1.2. Ақтөбе ауылдық округі
1) кірістер 84 406 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 029 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 52 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80 325 мың теңге;
2) шығындар – 85 426 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 1 020 мың теңге.
1.3. Ақсай ауылдық округі
1) кірістер 92 717 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 610 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 86 079 мың теңге;
2) шығындар – 93 704 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 987 мың теңге.
1.4. Боралдай ауылдық округі
1) кірістер 70 322 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 770 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 524 мың теңге;
2) шығындар – 71 208 мың теңге;
3) бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 886 мың теңге
1.5. Билікөл ауылдық округі
1) кірістер 69 439 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 681 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 65 730 мың теңге;