О внесении изменений и дополнений в решение Меркенского районного маслихата от 31 декабря 2021 года №21-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2022-2024 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 15 июля 2022 года № 29-2
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения районного маслихата от 08 июля 2022 года №28-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 24 декабря 2021 года №19-3 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2022-2024 годы" от 31 декабря 2021 года №21-2 следующие изменения и дополнения:
"1-1. Утвердить бюджет Актоганского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы –61971 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -5510 тысяч тенге;
неналоговые поступления –50 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –56411 тысяч тенге;
затраты –63152 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – - 1181 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 1181 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -1181 тысяч тенге.
"1-2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
доходы – 95826 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31370 тысяч тенге;
неналоговые поступления –110 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –64346 тысяч тенге;
затраты –99655 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование –0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
дефицит бюджета (профицит) – - 3829 тысяч тенге;
финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3829 тысяч тенге;
поступление займов -0 тысяч тенге;
погашение займов -0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств -3829 тысяч тенге.

"2022-2024 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 шілдедегі № 29-2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес және "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудан мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" аудан мәслихатының 2022 жылдың 08 шілдедегі №28-2 шешіміне сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" аудандық мәслихат 2021 жылғы 31 желтоқсандағы №21-2 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
"1-1. Ақтоған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер -61971 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5510 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –56411 мың теңге;
шығындар –63152 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1181 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1181 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-1181 мың теңге.
"1-2. Жамбыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға бюджеті тиісінше осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесіндей көлемдерде бекітілсін:
кірістер -95826 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31370 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –64346 мың теңге;
шығындар –99655 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер –0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0 мың теңге;
қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо –0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
бюджеттің тапшылығы (профициті) – -3829 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3829 мың теңге;
қарыздар түсімі -0 мың теңге;
қарыздарды өтеу -0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары-3829 мың теңге.

Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного
маслихата М. Кокрекбаев
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 15 июля 2022 года №29-2
Бюджет Актоганского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2

Көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қантардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы М. Көкрекбаев
Меркі аудандық мәслихатының
2022 жылғы 15 шілдедегі
№29-2 шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Ақтоған ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3