О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2022–2024 годы" от 28 декабря 2020 года №14-2
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 15 июля 2022 года № 19-2
Мойынкумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №14-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1.1. По Мойынкумскому сельскому округу:
1) доходы – 273 938 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 912 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 249 026 тысяч тенге;
2) затраты – 280 505 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 6 567 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 567 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 567 тысяч тенге.
1.2. По Берликскому сельскому округу:
1) доходы – 66 563 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 878 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 61 685 тысяч тенге;
2) затраты – 70 500 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3937 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3937 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3937 тысяч тенге.

Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №14-2 "2022-2024 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 шілдедегі № 19-2 шешімі
Мойынқұм аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №14-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтерінің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1.1. Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 273 938 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 912 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 249 026 мың теңге;
2) шығындар – 280 505 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 567 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 567 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 567 мың теңге.
1.2. Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 66 563 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 878 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 61 685 мың теңге;
2) шығындар – 70 500 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 937 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3937 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3937 мың теңге.

используемые остатки бюджетных средств – 1 060 тысяч тенге."
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата
Мойынкумского района Б. Калымбетов
Приложение 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 060 мың теңге."
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мойынқұм аудандық
мәслихатының хатшысы Б. Қалымбетов
Мойынқұм аудандық мәслихатының