О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №14-4
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 13 июля 2022 года № 21-4
Маслихат района Т.Рыскулова Жамбылской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области "О бюджете сельских округов района Т.Рыскулова на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №14-4 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельских округов на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 и 17, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы - 232200 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86075 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 440 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145685 тысяч тенге;
2) затраты – 239269 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -7069 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 7069 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 7069 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы - 113741 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88996 тысяч тенге;
2) затраты – 116773 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -3032 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 3032 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 3032 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:
1) доходы - 75045 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66245 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №14-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 шілдедегі № 21-4 шешімі
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Т.Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылдың 30 желтоқсандағы №14-4 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 және 17- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 232200 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 86075 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 440 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 145685 мың теңге;
2) шығындар – 239269 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -7069 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 7069 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 7069 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 113741 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 88996 мың теңге;
2) шығындар – 116773 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - -3032 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3032 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 3032 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) кірістер - 75045 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 66245 мың теңге;

приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 и 15 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Е. Абуталипов
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 21-4 от 13 июля 2022 года
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 14-4 от 30 декабря 2021 года
Бюджет сельского округа Кулан на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс Наименование
Подкласс
1.Доходы

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 және 15- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Тұрар Рысқұлов аудандық
мәслихат хатшысы Е. Абуталипов
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2022 жылғы 13 шілдедегі
№ 21-4 шешіміне 1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық
мәслихаттың 2021 жылғы
30 желтоқсандағы №14-4
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Құлан ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы
1.КІРІСТЕР