О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 19-2 "О бюджете города и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 21 апреля 2022 года № 24-2
Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 30 декабря 2021 года №19-2 "О бюджете города и сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов Таласского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –1 087 333 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 86 063 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 1 001 270тенге;
2) затраты– 1 113 308 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 25 975 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –25 975 тысяч тенге;

Талас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы №19-2 "2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 сәуірдегі № 24-2 шешімі
Талас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1. Талас ауданының 2022-2024 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер–1 087333 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –86 063 мың теңге;
салықтық емес түсімдер– 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер–0 теңге;
трансферттер түсiмі–1 001 270 мың теңге;
2) шығындар–1 113308 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо–0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу–0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер–0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -25 975 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –25 975 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств–25 975 тысяч тенге.
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата К. Садубаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 21 апреля 2022 года №24-2
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года №19-2
Бюджет города Каратау на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын бос қалдықтары–25 975 мың теңге.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К. Садубаев
Талас аудандық мәслихатының
2022 жылғы 21 сәуірдегі
№24-2 шешіміне 1 қосымша
Талас аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№19-2-шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы Атауы
1.КІРІСТЕР