О внесении изменений в решение Каражалского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 77 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Каражалского городского маслихата области Ұлытау от 23 сентября 2022 года № 184. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каражалского городского маслихата "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года №77 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №26351) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 618 132 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 718 040 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 999 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 552 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 880 541 тысяч тенге;
2) затраты – 7 588 459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 970 327 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 970 327 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 970 327 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата

Қаражал қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 қыркүйектегі № 184 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қаражал қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы №77 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26351 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1- тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 618 132 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 718 040 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 999 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 552 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 880 541 мың теңге;
2) шығындар – 7 588 459 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 970 327 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 970 327 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 970 327 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 4 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының

265130
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
59668
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
47373
003
Капитальные расходы государственного органа
9890
005
Повышение эффективности детельности депутатов маслихатов
2405
122
Аппарат акима района (города областного значения)
205462
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
188387
003
Капитальные расходы государственного органа
17075
2
Финансовая деятельность
1954
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1954
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
725
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1229
9
Прочие государственные услуги общего характера
1510502
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
19047
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
19047
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
568898
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
50407
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
518491
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
23614
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
23614
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
898943
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
72455
013
Капитальные расходы государственного органа
16940
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
375350
123
Проведение мероприятий на текущие расходы по ликвидации последствий чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера, устранению ситуаций, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, общереспубликанского либо международного значения за счет целевых трансфертов из бюджетов областей, городов республиканского значения, столицы

265130
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
59668
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
47373
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9890
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
2405
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
205462
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
188387
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
17075
2
Қаржылық қызмет
1954
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1954
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
725
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1229
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
1510502
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
19047
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19047
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
568898
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50407
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
518491
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
23614
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23614
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
898943
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72455
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16940
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
375350
123
Облыстық, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттерінен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың салдарын жою, әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қауіп төндiретiн жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар жағдайларды жою бойынша ағымдағы шығыстарға іс-шаралар өткізу

875705
в том числе:
Целевые текущие трансферты
670695
Целевые текущие трансферты на развитие
205010
Целевые текущие трансферты
670695
в том числе:
Управление координации занятости и социальных программ области
249418
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
18095
в том числе:
протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски), расширение технических вспомогательных (компенсаторных) средств, портативный тифлокомпьютер с синтезом речи, с встроенным вводом/выводом информации шрифтом Брайля
5464
протезно-ортопедические, сурдотехнические, тифлотехнические средства, специальные средства передвижения (кресло-коляски)
4010
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами, обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida
3709
на санаторно-курортное лечение
4912
На развитие продуктивной занятости:
167324
в том числе:
За счет республиканского бюджета
53711
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
113613
в том числе:
на частичное субсидирование заработной платы
10200
в том числе:
За счет республиканского бюджета
10200
на молодежную практику
23820
в том числе:
За счет республиканского бюджета
9648
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
14172
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
50880
в том числе:
За счет республиканского бюджета
24504
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
26376
в том числе:
для социально уязвимых слоев населения
25440
в том числе:
За счет республиканского бюджета
12252
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
13188
молодежи
25440
в том числе:
За счет республиканского бюджета
12252
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
13188
на общественные работы
62007
в том числе:
За счет республиканского бюджета
9359
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
52648
Серебряный возраст
12477
Первое рабочее место
7940
на краткосрочное профессиональное обучение по заявкам работодателей
3835
На выплату государственной адресной социальной помощи
18096
на гарантированный социальный пакет детям
4546
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

875705
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
670695
Нысаналы даму трансферттері
205010
Ағымдағы нысаналы трансферттер
670695
оның ішінде:
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
249418
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға
18095
оның ішінде:
протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнаулы жүріп-тұру құралдары( кресло-арбалар), техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдарды кеңейту, Брайль қарпімен ақпаратты енгізу/шығару ішіне салынған сөйлеу синтезі бар портативті тифлокомпьютер
5464
протездік-ортопедиялық, сурдотехникалық, тифлотехникалық құралдар, арнаулы жүріп-тұру құралдары (кресло-арбалар)
4010
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, Spina bifida диагнозы бар мүгедек балаларды бір рет пайдаланылатын катетерлермен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
3709
шипажайлық-курорттық ем
4912
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
167324
оның ішінде:
Республикалық бюджет есебінен
53711
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
113613
оның ішінде:
еңбекақы төлемін жарым-жартылай субсидиялау
10200
оның ішінде:
Республикалық бюджет есебінен
10200
жастар практикасына
23820
оның ішінде:
Республикалық бюджет есебінен
9648
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
14172
жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін гранттар
50880
оның ішінде:
Республикалық бюджет есебінен
24504
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
26376
оның ішінде:
халықтың әлеуметтік осал топтарына
25440
оның ішінде:
Республикалық бюджет есебінен
12252
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
13188
жастар
25440
оның ішінде:
Республикалық бюджет есебінен
12252
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
13188
қоғамдық жұмыстар
62007
оның ішінде:
Республикалық бюджет есебінен
9359
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
52648
күміс жасы
12477
бірінші жұмыс орны
7940
жұмыс берушілердің өтінімдері бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
3835
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
18096
Балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
4546
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге

37522
Управление культуры, архивов и документации области
11101
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
11101
Управление физической культуры и спорта области
3535
на выплату заработной платы инструкторам по спорту (ставки) и ремонт организаций спорта
3535
Управление финансов области
28886
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
28886
Областной маслихат
2405
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
2405
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
39450
на жилищно-коммунальное хозяйство
39450
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
332900
на проведение капитального, среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
332900
Аппарат акима области
3000
на услуги видеонаблюдения
3000
Целевые текущие трансферты на развитие
205010
в том числе:
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
205010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
205010
Реконструкция ИКИ к дому по адресу: Карагандинская область, г.Каражал, ул.Тауелсиздик д.12
205010

37522
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттар басқармасы
11101
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
11101
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3535
спорт бойынша нұсқаушыларға жалақы (ставкалар) төлеуге және спорт ұйымдарын жөндеуге
3535
Облыстың қаржы басқармасы
28886
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
28886
Облыстық мәслихат
2405
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
2405
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
39450
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
39450
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
332900
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекен көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
332900
Облыс әкімінің аппараты
3000
Бейнебақылау қызметтеріне
3000
Нысаналы даму трансферттері
205010
оның ішінде:
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
205010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
205010
Қаражал қаласы, Тәуелсіздік көшесі, 12 үй мекен -жайы бойынша орналасқан тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу
205010