О внесении изменений в решение XI сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 90 "О бюджете Улытауского района на 2022-2024 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 6 декабря 2022 года № 165. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI сессии Улытауского районного маслихата от 27 декабря 2021 года №90 "О бюджете Улытауского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №26225), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 569 134 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 383 670 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 825 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 157 339 тысяч тенге;
2) затраты – 7 562 820 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 76 799 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 118 686 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 887 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 70 485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 485 тысяч тенге:
поступление займов – 118 686 тысяч тенге;
погашение займов – 48 201 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";

Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы XI сессиясының "Ұлытау ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 165 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы XI сессиясының "Ұлытау ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" №90 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №26225 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 569 134 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 383 670 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 825 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 157 339 мың теңге;
2) шығындар – 7 562 820 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 76 799 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 118 686 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 887 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 70 485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 485 мың теңге:
қарыздар түсімі – 118 686 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 201 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";

344162
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
344162
002
Программа занятости
138104
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
32942
006
Оказание жилищной помощи
477
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33552
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
155
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
76881
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18647
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43404
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
51725
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51725
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
38718
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
474
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
12533
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
558786
1
Жилищное хозяйство
211970
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
211970
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
211970
2
Коммунальное хозяйство
326816
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
326816
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8925
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
317891
3
Благоустройство населенных пунктов
20000
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
20000

344162
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
344162
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
138104
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
32942
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
477
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
33552
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
155
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
76881
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
18647
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43404
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
51725
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
51725
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38718
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
474
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
12533
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
558786
1
Тұрғын үй шаруашылығы
211970
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
211970
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
211970
2
Коммуналдық шаруашылық
326816
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
326816
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
8925
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
317891
3
Елді-мекендерді көркейту
20000
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
20000

5300
Бюджет Улытауского сельского округа
122133
Освещение улиц населенных пунктов
11576
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11052
Благоустройство и озеленение населенного пункта
57052
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
33183
Организация водоснабжения населенных пунктов
1000
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1602
На текущие затраты аппарата акима
6668
Бюджет поселка Актас
36767
Освещение улиц населенных пунктов
1691
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2679
Организация водоснабжения населенных пунктов
3512
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог
22642
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
800
На текущие затраты аппарата акима
5443
Бюджет поселка Карсакпай
3000
Освещение улиц населенных пунктов
800
Благоустройство и озеленение населенного пункта
300
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
700
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1200
Бюджет Каракенгирского сельского округа
9039
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1533
Организация водоснабжения населенных пунктов
2050
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
600
На текущие затраты аппарата акима
2456
Благоустройство и озеленение населенного пункта
200
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
700
Бюджет Аманкельдинского сельского округа
11486
Освещение улиц населенных пунктов
2055
Благоустройство и озеленение населенного пункта
400
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1879
Организация водоснабжения населенных пунктов
4777
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
600
На текущие затраты аппарата акима
1775
Бюджет Шенберского сельского округа
12406
Освещение улиц населенных пунктов
728
Обеспечение санитарии населенных пунктов
239
Благоустройство и озеленение населенного пункта

5300
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
122133
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
11576
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11052
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
57052
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
33183
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1602
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
6668
Ақтас кенті бюджетінің құрамында
36767
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1691
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2679
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3512
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
22642
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
800
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
5443
Қарсақпай кенті бюджетінің құрамында
3000
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
800
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
300
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
700
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1200
Қаракеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
9039
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1500
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1533
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2050
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
600
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
2456
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
200
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
700
Аманкелді ауылдық округі бюджетінің құрамында
11486
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2055
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
400
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1879
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
4777
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
600
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
1775
Шеңбер ауылдық округі бюджетінің құрамында
12406
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
728
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
239
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру