О внесении изменений в решение XII сессии Улытауского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 100 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 7 декабря 2022 года № 179. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №162758) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Жезды на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 179 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 584 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 073 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 201 522 тысяч тенге;
2) затраты – 211 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -712 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 712 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 712 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Улытауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 304 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 278 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 184 026 тысяч тенге;
2) затраты – 200 315 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Ұлытау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы XII сессиясының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" № 100 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 179 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер, ауылдық округтер бюджеттері туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы №100 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №162758 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Жезді кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 179 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 073 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 201 522 мың теңге;
2) шығындар – 211 891 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -712 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 712 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 712 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ұлытау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200 304 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 278 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 184 026 мың теңге;
2) шығындар – 200 315 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

87775
Установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
5127
Освещение улиц населенных пунктов
9864
Обеспечение санитарии населенных пунктов
911
Благоустройство и озеленение населенного пункта
21685
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1393
Организация водоснабжения населенных пунктов
31520
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11975
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5300
Бюджет Улытауского сельского округа
122133
Освещение улиц населенных пунктов
11576
Обеспечение санитарии населенных пунктов
11052
Благоустройство и озеленение населенного пункта
57052
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
33183
Организация водоснабжения населенных пунктов
1000
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1602
На текущие затраты аппарата акима
6668
Бюджет поселка Актас
36767
Освещение улиц населенных пунктов
1691
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2679
Организация водоснабжения населенных пунктов
3512
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог
22642
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
800
На текущие затраты аппарата акима
5443
Бюджет поселка Карсакпай
3000
Освещение улиц населенных пунктов
800
Благоустройство и озеленение населенного пункта
300
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
700
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1200
Бюджет Каракенгирского сельского округа
9039
Освещение улиц населенных пунктов
1500
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1533
Организация водоснабжения населенных пунктов
2050
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
600
На текущие затраты аппарата акима
2456
Благоустройство и озеленение населенного пункта

87775
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
5127
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
9864
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
911
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
21685
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1393
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
31520
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
11975
Коммуналдық тұрғын үй қорына тұрғын үй сатып алу
5300
Ұлытау ауылдық округі бюджетінің құрамында
122133
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
11576
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
11052
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
57052
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
33183
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1000
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1602
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
6668
Ақтас кенті бюджетінің құрамында
36767
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1691
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2679
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3512
Автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
22642
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
800
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
5443
Қарсақпай кенті бюджетінің құрамында
3000
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
800
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
300
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
700
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1200
Қаракеңгір ауылдық округі бюджетінің құрамында
9039
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1500
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1533
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
2050
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
600
Әкім аппаратының ағымдағы шығындарына
2456
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру