О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 21-75 "О бюджете Ескельдинского района на 2022-2024 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 09 сентября 2022 года № 35-118
Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 21-75 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26358) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 7 728 972 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 358 727 тысяч тенге;
неналоговые поступления 29 455 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 47 473 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7 293 317 тысяч тенге;
2) затраты 8 814 513 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 145 810 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 232 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 86 915 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-75 "Ескелді ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2022 жылғы 09 қыркүйектегі № 35-118 шешімі
Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 26358 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 728 972 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 358 727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 29 455 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 47 473 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 293 317 мың теңге;
2) шығындар 8 814 513 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 145 810 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 232 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 86 915 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 231 351 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 231 351 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 795 837 тысяч тенге;
погашение займов 86 916 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 522 430 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Сатанов К.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 231 351 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 231 351 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 795 837 мың теңге;
қарыздарды өтеу 86 916 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 522 430 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Қ. Сатанов

31 706
006
Оказание жилищной помощи
6 825
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
51 165
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 529
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
91 386
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
161 302
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
68 395
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81 238
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 163
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
59 109
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 894
021
Капитальные расходы государственного органа
1 200
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 960
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7 075
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
7 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
75
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 377 413
1
Жилищное хозяйство
1 017 875
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 017 875
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
802 312
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
215 563
2
Коммунальное хозяйство
1 093 865
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 093 865
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
104 034
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
137 368
028
Развитие коммунального хозяйства
4 538
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения

31 706
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6 825
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
51 165
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 529
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
91 386
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
161 302
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
68 395
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81 238
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 163
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
59 109
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 894
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7 075
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
7 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
75
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 377 413
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 017 875
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 017 875
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
802 312
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
215 563
2
Коммуналдық шаруашылық
1 093 865
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 093 865
012
Сумен жабдықтау және су бұру
104 034
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
137 368
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
4 538
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту