О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 21-75 "О бюджете Ескельдинского района на 2022-2024 годы"
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 4 ноября 2022 года № 38-130
Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ескельдинского районного маслихата "О бюджете Ескельдинского района на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 21-75 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 26358) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 7 648 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 358 727 тысяч тенге;
неналоговые поступления 29 455 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 47 473 тысячи тенге;
поступления трансфертов 7 212 651 тысяч тенге;
2) затраты 8 733 847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 145 810 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 232 725 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 86 915 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-75 "Ескелді ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 қарашадағы № 38-130 шешімі
Ескелдi аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 21-75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 26358 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 648 306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 358 727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 29 455 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 47 473 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 212 651 мың теңге;
2) шығындар 8 733 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 145 810 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 232 725 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 86 915 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 231 351 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 231 351 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов 795 837 тысяч тенге;
погашение займов 86 916 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 522 430 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Сатанов К.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 231 351 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 231 351 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 795 837 мың теңге;
қарыздарды өтеу 86 916 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 522 430 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Қ. Сатанов

315 689
005
Государственная адресная социальная помощь
315 689
2
Социальная помощь
844 600
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
844 600
002
Программа занятости
460 302
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
31 706
006
Оказание жилищной помощи
2 825
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39 565
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 529
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
91 386
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
143 892
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
71 395
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
86 338
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79 263
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 709
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 394
021
Капитальные расходы государственного органа
1 200
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
11 960
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7 075
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
7 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
75
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 284 614
1
Жилищное хозяйство
923 076
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
922 076
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
706 512
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

315 689
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
315 689
2
Әлеуметтiк көмек
844 600
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
844 600
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
460 302
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
31 706
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 825
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
39 565
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 529
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
91 386
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
143 892
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
71 395
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
86 338
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79 263
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 709
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 394
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 200
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
11 960
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7 075
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
7 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
75
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 284 614
1
Тұрғын үй шаруашылығы
923 076
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
922 076
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
706 512
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру