О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 16-81 "О бюджете Кербулакского района на 2022-2024 годы"
Решение Кербулакского районного маслихата области Жетісу от 2 декабря 2022 года № 28-160
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата "О бюджете Кербулакского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 16-81 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 26 261) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 9 909 558 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 482 952 тысячи тенге;
неналоговые поступления 63 767 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 75 356 тысяч тенге;
поступление трансфертов 9 287 483 тысячи тенге;
2) затраты 10 100 398 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 145 644 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 206 753 тысяч тенге;

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-81 "Кербұлақ ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 28-160 шешімі
ШЕШТІ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының "Кербұлақ ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-81 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26 261 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 9 909 558 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 482 952 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 63 767 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 75 356 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 287 483 мың теңге;
2) шығындар 10 100 398 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 145 644 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 206 753 мың теңге;

погашение бюджетных кредитов 61 109 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 336 484 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 336 484 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 206 753 тысяч тенге;
погашение займов 61 109 тысяч тенге;

бюджеттік кредиттерді өтеу 61 109 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатып алудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 336 484 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 336 484 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 206 753 мың теңге;
қарыздарды өтеу 61 109 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств 190 840 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Кербулакского районного маслихата       К. Бекиев
Приложение к решению Кербулакского районного маслихата от 2 декабря 2022 года № 28-160
Приложение 1 к решению Кербулакского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 16-81
Районный бюджет на 2022 год
Категория Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 190 840 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кербұлақ аудандық мәслихатының хатшысы Қ. Бекиев
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 28-160 шешіміне қосымша
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16-81 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
1. Кірістер