О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 7-15-77 "О бюджете Панфиловского района на 2022-2024 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата области Жетісу от 30 ноября 2022 года № 7-31-158
Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 7-15-77 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26274) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы 15 893 217 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 393 166 тысяч тенге;
неналоговые поступления 35 606 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 397 119 тысяч тенге;
поступления трансфертов 13 067 326 тысяч тенге;
2) затраты 17 475 932 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 51 373 тысячи тенге, в том числе: бюджетные кредиты 91 890 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 40 517 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-15-77 "Панфилов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 7-31-158 шешімі
Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7-15-77 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26274 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 15 893 217 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 393 166 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 35 606 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 397 119 мың теңге;
трансферттер түсімі 13 067 326 мың теңге;
2) шығындар 17 475 932 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 51 373 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 91 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 40 517 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 634 088 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 634 088 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 1 198 626 тысяч тенге;
погашение займов 125 011 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 560 473 тысячи тенге.".
В пункте 5:
цифры "74 792" заменить на цифры "57 290".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 634 088 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 634 088 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 1 198 626 мың теңге;
қарыздарды өтеу 125 011 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 560 473 мың теңге.".
5-тармақтағы:
"74 792" саны "57 290" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
18 676
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
18 676
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 881 068
1
Социальное обеспечение
1 068 662
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 068 662
005
Государственная адресная социальная помощь
1 068 662
2
Социальная помощь
2 726 858
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 726 858
002
Программа занятости
2 017 326
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
47 351
006
Оказание жилищной помощи
120
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
56 597
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
9 887
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
153 122
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
364 640
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
77 815
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
85 548
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83 222
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
65 055
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
11 793
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 921
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
453
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2 326
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2 326
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
18 676
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
18 676
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 881 068
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 068 662
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 068 662
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 068 662
2
Әлеуметтiк көмек
2 726 858
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2 726 858
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 017 326
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
47 351
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
120
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
56 597
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
9 887
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
153 122
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
364 640
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
77 815
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
85 548
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83 222
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 055
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
11 793
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 921
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
453
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2 326
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2 326
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық