О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14-62 "О бюджете Сарканского района на 2022-2024 годы"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 7 ноября 2022 года № 31-116
Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджете Сарканского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 14-62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26315) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 389 642 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления − 854 434 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 10 802 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала − 36 610 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 487 796 тысяч тенге;
2) затраты − 7 252 847 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование − 30 672 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты − 64 476 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов − 33 804 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами − 200000 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 200 000 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства − 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета − - 93 877 тысячи тенге;

Сарқан аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-62 "Сарқан ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қарашадағы № 31-116 шешімі
Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14-62 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26315 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 389 642 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 854 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 802 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36 610 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 487 796 мың теңге;
2) шығындар − 7 252 847 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу − 30 672 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64 476 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 33 804 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо – 200 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу −200 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер − 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) − -93 877 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицит) бюджета − - 93 877 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 64 476 тысяч тенге;
погашение займов − 33 804 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 63 205 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Сарканского районного маслихата М. Разбеков

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 93 877 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 64 476 мың теңге;
қарыздарды өтеу − 33 804 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 63 205 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының хатшысы М. Разбеков

17 498
006
Оказание жилищной помощи
30 440
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 459
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 382
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
99 774
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
59 952
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
90 177
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
61 972
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
55 972
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 985
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 266
021
Капитальные расходы государственного органа
300
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 421
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
6 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 620 293
1
Жилищное хозяйство
872 059
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
872 059
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
610 212
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
261 847
2
Коммунальное хозяйство
135 064
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
135 064
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
56 754
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
30 870
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
47 440
3
Благоустройство населенных пунктов
613 170
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

17 498
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 440
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 459
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 382
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
99 774
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
59 952
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
90 177
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
61 972
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
55 972
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 985
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 266
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 421
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
6 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 620 293
1
Тұрғын үй шаруашылығы
872 059
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
872 059
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
610 212
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
261 847
2
Коммуналдық шаруашылық
135 064
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
135 064
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
56 754
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
30 870
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
47 440
3
Елді-мекендерді көркейту
613 170
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі