О внесении изменений в решение Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 32 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных на территории Карагандинской области"
Решение Карагандинского областного маслихата от 17 марта 2022 года № 154
Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карагандинского областного маслихата от 25 февраля 2021 года № 32 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных на территории Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6218) следующие изменения:
в Правилах выпаса сельскохозяйственных животных на территории Карагандинской области (далее - Правила), утвержденных указанным решением:
пункт 18 на казахском языке изложить в новой редакции, текст на русском языке не меняется;
Приложение 2 к Правилам изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение к решению
Карагандинского областного
маслихата

"Қарағанды облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2022 жылғы 17 наурыздағы № 154 шешімі
Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қарағанды облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6218 болып тіркелді) Қарағанды облысы мәслихатының 2021 жылғы 25 ақпандағы № 32 шешіміне келесі өзерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Қарағанды облысының аумағында ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың Қағидаларында (әрі қарай Қағидалар):
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"18. Осы қағидалардың 17-тармағында көрсетілген жайылымдарда басқа ауыл шаруашылығы жануарларын жаюға "Жайылымдардың жалпы алаңына түсетін жүктеменің шекті рұқсат етілетін нормасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 14 сәуірдегі №3-3/332 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11064 болып тіркелді) бекітілген жүктеменің рұқсат етілген шекті нормалары сақталған жағдайда ғана жол беріледі.";
Қағидаларға 2-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық
мәслихатының