Об утверждении проекта (схемы) зонирования территории города Караганды и повышении ставок земельного налога
Решение Карагандинского городского маслихата от 23 ноября 2022 года № 218
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии со статьей 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан, статьями 510, 531 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель города Караганды согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога по городу Караганде согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившим силу решение внеочередной XXXVII сессии Карагандинского городского маслихата VІ созыва от 25 апреля 2019 года № 388 "Об утверждении схемы зонирования территории города Караганды для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5326).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь городского маслихата К. Бексултанов
Приложение № 1
к решению ХХVIII сессии
Карагандинского городского маслихата VІІ созыва № 218
от 23.11.2022 г.
Проект (схема) зонирования земель города Караганды
Приложение № 2
к решению ХХVIII сессии
Карагандинского городского маслихата VІІ созыва № 218
от 23.11.2022 г.
Повышение ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель по городу Караганды
Номер зон
Проценты повышения ставок земельного налога
I
+50%
II
+45%
III
+20%

Қарағанды қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 218 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 8 бабына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Кодексінің 510, 531 баптарына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қарағанды қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды қаласының жер салығының мөлшерлемелері осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес арттырылсын.
3. Қарағанды қалалық мәслихатының "Салық салу мақсаттары үшін Қарағанды қаласының аумағын аймақтандыру схемасын бекіту туралы" 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 388 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5326 тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Бексұлтанов
23.11.2022ж.
VІІ шақырылған
Қарағанды қалалық
мәслихатының XXVIII
сессияның № 218 шешіміне
№ 1 қосымша
Қарағанды қаласының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
23.11.2022ж.
VІІ шақырылған
Қарағанды қалалық
мәслихатының XXVIII
сессияның № 218 шешіміне
№ 2 қосымша
Қарағанды қаласының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде жер салығының мөлшерлемелерінің арттыруы
Аймақ нөмірлері
Жер салығының мөлшерлемелерінің арттыру пайызы
I
+50%
II
+45%
III
+20%