О бюджете поселка Актау на 2023-2025 годы
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2022 года № 38/5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 424 055 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 18 024 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 344 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 405 672 тысяч тенге;
2) затраты – 1 428 998 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 943 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 943 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 4 943 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2023 № 11/5 (вводится в действие с 01.01.2023).

Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 38/5 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Ақтау кентінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 1 424 055 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 18 024 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 344 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 1 405 672 мың теңге;
2) шығындар – 1 428 998 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 943 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 4 943 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 4 943 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 30.11.2023 № 11/5 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

1-1. Предусмотреть в бюджете поселка Актау на 2023 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 4 286 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 1-1 в соответствии с решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 27.04.2023 № 3/5 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Учесть объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Актау на 2023 год в сумме 325 931 тысяч тенге.

1-1. Актау кентінің 2023 жылға арналған бюджетінде 4 286 мың теңге сомасындағы нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару көзделсін.
Ескерту. Шешім 1-1 тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 27.04.2023 № 3/5 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ақтау кентінің 2023 жылға арналған бюджетіне қалалық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 325 931 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Предусмотреть в составе бюджета поселка Актау на 2023 год целевые текущие трансферты из городского бюджета в сумме 1 079 741 тысяч тенге согласно приложению 2 к настоящему решению.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 30.11.2023 № 11/5 (вводится в действие с 01.01.2023).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь Темиртауского городского маслихата А.Ломакин
Приложение 1
к решению
Темиртауского городского
маслихата
от 22 декабря 2022 года №38/5
Бюджет поселка Актау на 2023 год

3. Ақтау кентінің 2023 жылға арналған бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен берілген 1 079 741 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес көзделсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 30.11.2023 № 11/5 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Теміртау қалалық мәслихатының хатшысы А. Ломакин
Теміртау қалалық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 38/5 шешіміне
1-қосымша
Ақтау кентінің 2023 жылға арналған бюджеті