О внесении изменений в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 9/65 "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 23 февраля 2022 года № 10/82
Балхашский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского городского маслихата от 22 декабря 2021 года № 9/65 "О городском бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26174) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 997 705 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 267 669 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 45 261 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 776 908 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 907 867 тысяч тенге;
2) затраты – 16 969 765 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 027 940 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 1 027 940 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 948 680 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 920 740 тысяч тенге.";
приложение 1, 6, 7 и 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.

Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы №9/65 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 ақпандағы № 10/82 шешімі
Балқаш қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш қалалық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 9/65 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26174 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 17 997 705 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 267 669 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 261 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 776 908 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 907 867 мың теңге;
2) шығындар – 16 969 765 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 027 940 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 1 027 940 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 948 680 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 920 740 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7 және 8 қосымшасы осы шешімнің 1, 2, 3 және 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

37 105
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 827
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
3 827
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
33 278
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
32 543
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
735
9
Прочие государственные услуги общего характера
451 101
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
52 285
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
52 285
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
166 666
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
88 524
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
78 142
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
68 029
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
60 350
015
Капитальные расходы государственного органа
640
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
7 039
467
Отдел строительства района (города областного значения)
105 284
040
Развитие объектов государственных органов
105 284
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
58 837
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
58 382
003
Капитальные расходы государственного органа
455
Оборона
39 074
2
Военные нужды
21 363
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21 363
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
21 363
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
17 711
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17 711
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
3 479
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы

37 105
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 827
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
3 827
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
33 278
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 543
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
735
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
451 101
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
52 285
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 285
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
166 666
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 524
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
78 142
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
68 029
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 350
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
640
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
7 039
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
105 284
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
105 284
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
58 837
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 382
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
455
02
Қорғаныс
39 074
1
Әскери мұқтаждар
21 363
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21 363
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
21 363
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
17 711
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17 711
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
3 479
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар