О внесении изменений в решение Шахтинского городского маслихата от 24 декабря 2021 года № 104/11 "О городском бюджете на 2022 - 2024 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 22 апреля 2022 года № 142/13. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шахтинского городского маслихата "О городском бюджете на 2022 – 2024 годы" от 24 декабря 2021 года под № 104/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26173) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 071 838 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 172 434 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 25 548 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 76 691 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 8 797 165 тысяч тенге;
2) затраты – 12 323 408 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 251 570 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 251 570 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;

Шахтинск қалалық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 104/11 "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 22 сәуірдегі № 142/13 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 104/11 болып (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26173 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 071 838 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 172 434 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 25 548 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 76 691 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 8 797 165 мың теңге;
2) шығындар –12 323 408 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – - 1 251 570 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1 251 570 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;

316 303
На развитие продуктивной занятости
47 831
На выплату государственной адресной социальной помощи
29 902
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
118 548
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
120 022
Управление культуры, архивов и документации области
36 301
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
36 301
Целевые трансферты на развитие:
1 540 285
в том числе:
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
957 498
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
957 498
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

316 303
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
47 831
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
29 902
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмірсүрусапасынарттыруға
118 548
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
120 022
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
36 301
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекшееңбек жағдайлары үшінме млекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
36 301
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 540 285
оның ішінде:
Облыстың энергетика және тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық басқармасы
957 498
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 2-кезек
957 498
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

582 787
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
108 949
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (электроснабжение) под индивидуальное жилищное строительство на 112 участков, г.Шахтинск
164 555
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном г.Шахтинск
309 283
Приложение 3 к решению
Шахтинского городского
маслихата от 22 апреля
2022 года № 142/13
Приложение 7 к решению
Шахтинского городского
маслихата от 24 декабря
2021 года № 104/11
Целевые трансферты и бюджетные кредиты администраторам бюджетных программ города на 2022 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Всего

582 787
5 қабатты тұрғын үйдің құрылысы. Қарағанды облысы,Шахтинск қаласы, Карл Маркс к., 54 ғимарат (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз) (қоса қаржыландыру)
108 949
Шахтинск қаласында 112 учаскеге жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы (электрмен жабдықтау)
164 555
Шахтинск қаласында дене шынықтыру- сауықтыру кешенінің құрылысы (реттеу)
309 283
Шахтинск қалалық
мәслихатының 2022 жылғы
22 сәурдегі № 142/13
шешіміне 3 қосымша
Шахтинск қалалық
мәслихатының 2021 жылғы
24 желтоқсаны № 104/11
шешіміне 7 қосымша
2022 жылға арналған қалалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сомасы (мың теңге)
Барлығы

2 818 753
в том числе:
Целевые текущие трансферты
1 278 468
Целевые трансферты на развитие
1 540 285
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
1 278 468
в том числе:
Управление финансов области
98 658
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за сет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
98 658
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
827 206
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
527 206
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
300 000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
316 303
На развитие продуктивной занятости
47 831
На выплату государственной адресной социальной помощи
29 902
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
118 548
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
120 022
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
36 301
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
36 301
Целевые трансферты на развитие:
1 540 285
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
1 540 285
Реконструкция водопроводных сетей г. Шахтинска, 2 очередь
957 498
Строительство 5-ти этажного жилого дома город Шахтинск, улица Карла Маркса, строение 54 (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
108 949
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (электроснабжение) под индивидуальное жилищное строительство на 112 участков, г.Шахтинск
164 555
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном г.Шахтинск
309 283

2 818 753
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 278 468
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 540 285
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
1 278 468
оның ішінде:
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері
98 658
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
98 658
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
827 206
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
527 206
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа жөндеуге
300 000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
316 303
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
47 831
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
29 902
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын арттыруға
118 548
Мемлекеттік ұйымдардың: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықты жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге
120 022
Ауданның (облыстық маңазы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
36 301
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
36 301
Дамуға арналған нысаналы трансферттер:
1 540 285
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 540 285
Шахтинск қаласы су құбыры желілерін реконструкциялау. 2-кезек
957 498
5 қабатты тұрғын үйдің құрылысы. Қарағанды облысы,Шахтинск қаласы, Карл Маркс к., 54 ғимарат (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз) (қоса қаржыландыру)
108 949
Шахтинск қаласында 112 учаскеге жеке тұрғын үй құрылысына инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы (электрмен жабдықтау)
164 555
Шахтинск қаласында дене шынықтыру- сауықтыру кешенінің құрылысы (реттеу)
309 283