О бюджете поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2023 - 2025 годы
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 декабря 2022 года № 201/20. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселков Долинка, Новодолинский, Шахан города Шахтинска на 2023 - 2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 586 648 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 65 895 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 53 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 520 700 тысяч тенге;
2) затраты – 589 737 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 089 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 201/20 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған Шахтинск қаласы Долинка, Новодолинский, Шахан кенттерінің бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 586 648 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 65 895 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 53 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 520 700 мың теңге;
2) шығындар – 589 737 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – -3 089 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 089 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 089 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2023 № 290/6 (вводится в действие с 01.01.2023 и подлежит официальному опубликованию).
2. Учесть, что в составе бюджета поселков города Шахтинска на 2023 год предусмотрены доходы и расходы по бюджетным программам, бюджета поселка Шахан согласно приложениям 4, 5, 6, бюджета поселка Долинка согласно приложениям 7, 8, 9, бюджета поселка Новодолинский согласно приложениям 10, 11, 12.

6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 3 089 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 3 089 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 29.11.2023 № 290/6 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады) шешімімен.
2. 2023 жылға арналған Шахтинск қаласының кенттер бюджеті құрамында Шахан кенті бюджеті 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, Долинка кенті бюджеті 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, Новодолинский кенті бюджеті 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар және кірістер қарастырылғаны ескерілсін.