О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 106 "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2022-2024 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16 марта 2022 года № 127
Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата "О бюджете поселков, села, сельских округов Актогайского района на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 106 (опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов №162479) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Актогай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 117843 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11451 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 105281 тысяч тенге;
2) затраты – 135250 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -17407 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17407 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 17407 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Сарышаган на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 78671 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70221 тысяч тенге;
2) затраты – 82929 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4258 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4258 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4258 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Шашубай на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 16 наурыздағы № 127 шешімі
Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының "Ақтоғай ауданының кенттерінің, ауыл, ауылдық округтерінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 106 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде №162479 болып жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117843 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11451 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 76 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 105281 мың теңге;
2) шығындар – 135250 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -17407 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17407 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 17407 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Сарышаған кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78671 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8450 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 70221 мың теңге;
2) шығындар – 82929 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4258 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4258 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4258 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шашубай кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 405 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 405 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 405 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 405 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.