О внесении изменений в решение Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 5 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 4 мая 2022 года № 4
Бухар-Жырауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бухар-Жырауского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года №5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №26277) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бухар-Жырауского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 608 635 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 904 058 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20 436 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 16 060 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 11 668 081 тысяч тенге;
2) затраты – 17 416 015 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 147 904 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 225 130 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 77 226 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – – 1 955 284 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 955 284 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 225 130 тысяч тенге;
погашение займов – 92 395 тысяч тенге;

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 5 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 4 мамырдағы № 4 шешімі
Бұқар жырау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26277 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Бұқар жырау аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 608 635 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 904 058 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20 436 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 16 060 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 11 668 081 мың теңге;
2) шығындар – 17 416 015 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 147 904 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 225 130 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 77 226 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – – 1 955 284 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 955 284 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 225 130 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 77 226 мың теңге;

006
Оказание жилищной помощи
7 030
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
61 232
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
882
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
121 888
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
208 323
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
70 928
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
83 629
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83 629
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
57 886
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 600
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
23 143
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 986 815
1
Жилищное хозяйство
1 189 191
467
Отдел строительства района (города областного значения)
452 738
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
334 481
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
118 257
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44 767
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
44 767
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
691 686
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
22 176
003
Капитальные расходы государственного органа
439
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
609 071
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
60 000
2
Коммунальное хозяйство
1 749 553
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 447 810
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 447 810
490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 030
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
61 232
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
882
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
121 888
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
208 323
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
70 928
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
83 629
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
83 629
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 886
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 600
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
23 143
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 986 815
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 189 191
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
452 738
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
334 481
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
118 257
490
Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 767
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
44 767
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
691 686
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 176
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
439
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
609 071
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
60 000
2
Коммуналдық шаруашылық
1 749 553
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 447 810
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 447 810
490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі