О внесении изменений в решение Жанааркинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 16/100 "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Жанааркинского районного маслихата Карагандинской области от 25 марта 2022 года № 19/116
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанааркинского районного маслихата "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года под №16/100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162475) следующие изменения:
1) пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Актауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 023 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 695 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 120 тысяч тенге;
2) затраты – 50 292 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -269 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 269 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 269 тысяч тенге.";
2) пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Байдалыбийского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 107 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 121 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 536 тысяч тенге;
2) затраты – 47 401 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 294 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 294 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 294 тысяч тенге.";

Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 16/100 "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 19/116 шешімі
ШЕШТІ:
1. Жаңаарқа аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162475 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 023 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 695 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 208 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 48 120 мың теңге;
2) шығындар – 50 292 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 269 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 269 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 269 мың теңге.";
2) 5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2022-2024 жылдарға арналған Байдалы би ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 107 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 121 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 450 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 44 536 мың теңге;
2) шығындар – 47 401 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 294 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 294 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 294 мың теңге.";

приложения 4, 13, 16, 28, 37, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жанааркинского районного маслихата К. Имантусупов
Приложение 1 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 25 марта 2022 года №19/116
Приложение 4 к решению
Жанааркинского районного маслихата
от 27 декабря 2021 года №16/100
Бюджет Актауского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

көрсетілген шешімге 4, 13, 16, 28, 37, 43 қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жаңаарқа аудандық мәслихат хатшысы Қ. Имантүсіпов
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
2022 жылғы 25 наурыздағы №19/116
шешіміне 1 қосымша
2021 жылғы 27 желтоқсандағы №16/100
Жаңаарқа аудандық мәслихатының
шешіміне 4 қосымша
2022 жылға арналған Ақтау ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер