О внесении изменений в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 3 июня 2015 года № 45 "Об утверждении норм снабжения имуществом для подготовки и содержания служебных животных в Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 23 июля 2022 года № 42/қе
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан от 3 июня 2015 года № 45 "Об утверждении норм снабжения имуществом для подготовки и содержания служебных животных в Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 11544) следующие изменения:
заголовок приказа изложить в следующей редакции:
"Об утверждении норм снабжения имуществом для подготовки и содержания служебных животных в Пограничной службе и Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан";
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 4 статьи 26 Закона Республики Казахстан "Об обороне и Вооруженных Силах Республики Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:";
пункт 1 приказа изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые нормы снабжения имуществом для подготовки и содержания служебных животных в Пограничной службе и Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.";
нормы снабжения имуществом для подготовки и содержания служебных животных в Пограничной службе и Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Пограничной службе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) направление настоящего приказа в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в соответствии с требованиями пункта 10 Правил ведения Государственного реестра нормативных правовых актов Республики Казахстан, Эталонного контрольного банка нормативных актов Республики Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июля 2016 года № 439;

"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінде қызметтік жануарларды дайындау және күтіп ұстау үшін мүлікпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 3 маусымдағы № 45 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының 2022 жылғы 23 шiлдедегi № 42/қе бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметінде қызметтік жануарларды дайындау және күтіп ұстау үшін мүлікпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық қаупсіздік комитеті Төрағасының 2015 жылғы 3 маусымдағы № 45 бұйрығына (Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11544 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
бұйрықтың тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі мен Шекара академиясында қызметтік жануарларды дайындау және күтіп ұстау үшін мүлікпен жабдықтау нормаларын бекіту туралы";
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының қорғанысы және Қарулы Күштері туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26-бабының 4-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:";
бұйрықтың 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі мен Шекара академиясында қызметтік жануарларды дайындау және күтіп ұстау үшін мүлікпен жабдықтау нормалары бекітілсін";
аталған бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі мен Шекара академиясында қызметтік жануарларды дайындау және күтіп ұстау үшін мүлікпен жабдықтау нормалары осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 25 шілдедегі № 439 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкін жүргізу қағидаларының 10-тармағының талаптарына сәйкес Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне орналастыру үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына жіберуді;

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением пункта 2 настоящего приказа возложить на заместителя Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан – Директора Пограничной службы генерал-майора Алдажуманова Ерлана Ергалиулы.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
генерал-лейтенант
национальной безопасности
Е. Сагимбаев
СОГЛАСОВАН:
Министр финансов Республики Казахстан
________________________ Е. Жамаубаев
"______"___________________ 2022 года
Приложение к приказу
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 23 июля 2022 года № 42
Утверждены приказом
Председателя Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
от 3 июня 2015 года № 45
Нормы снабжения имуществом для подготовки и содержания служебных животных в Пограничной службе и Пограничной академии Комитета национальной безопасности Республики Казахстан
№ п/п
Наименование нормы снабжения
Единица измерения
Количество
Срок службы (лет)
1
Будка для собаки деревянная
штука
1 на собаку
5
2
Сборный вольер для служебной собаки (на штат служебных собак)
штука
1 на собаку
10
3
Учебные плакаты для подготовки групп специалистов служебных животных (10 плакатов)
комплект
1 на группу
5
4
Щетка для уборки вольера (станка)
штука
1 на голову
1
5
Совок металлический для уборки вольера
штука
1 на собаку
2
6
Лопата совковая (штыковая) для уборки вольера (станка)
штука
1 на голову
2
7
Комплект флажков
комплект
1 на группу
3
8
Учебный комплект для обыска местности, помещений, транспортных средств
комплект
1 на группу
3
9
Учебный комплект для следовой работы (для розыскных собак)
комплект
1 на группу
3
10
Учебный комплект для бесконтактной выборки вещей
комплект
1 на группу
3
11
Бронежилет на собаку (для штурмовых собак)
штука
2 на группу
8

2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың 2-тармағының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының орынбасары – Шекара қызметінің директоры генерал-майор Алдажұманов Ерлан Ерғалиұлына жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Төрағасы ұлттық қауіпсіздік
генерал-лейтенанты
Е. Сағымбаев
КЕЛIСIЛДI:
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
_____________________ Е. Жамаубаев
2022 жылғы "___" _________________
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитеті Төрағасының
2022 жылғы 23 шілдедегі
№ 42/қе бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитеті Төрағасының
2015 жылғы 3 маусымдағы
№ 45 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Шекара қызметі мен Шекара академиясында қызметтік жануарларды дайындау және күтіп ұстау үшін мүлікпен жабдықтау нормалары
Рет
Жабдықтау нормасының атауы
Өлшем бірлігі
Саны
Қолдану
мерзімі
(жыл)
1
Итке арналған ағаш күрке
дана
1 итке
5
2
Қызметтік иттерге арналған жиналмалы вольерлер (қызметтік иттер штатына)
дана
1 итке
10
3
Қызметтік жануарлардың мамандар тобын дайындауға арналған оқу-жаттығу плакаттары (10 плакат)
жиынтық
1 топқа
5
4
Вольерді (тұрақты) тазалауға арналған щетка
дана
1 басқа
1
5
Вольерді жинауға арналған металл қалақ
дана
1 итке
2
6
Вольерді (тұрақты) жинауға арналған қалақ күрек (үшкір)
дана
1 басқа
2
7
Жалаушалар жиынтығы
жиынтық
1 топқа
3
8
Жергілікті жерді, үй-жайларды, көлік құралдарын тінтуге арналған оқу-жаттығу жиынтығы
жиынтық
1 топқа
3
9
Іздеу жұмыстарына арналған оқу-жаттығу жиынтығы (іздестіру иттері үшін)
жиынтық
1 топқа
3
10
Заттарды үлестірусіз сұрыптауға арналған оқу-жаттығу жиынтығы
жиынтық
1 топқа
3
11
Итке арналған броньды кеудеше (шабуылдаушы иттер үшін)
дана
2 топқа
8