О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 100 "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 15 июня 2022 года № 136
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата "О бюджете сел, поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 100 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162747) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Нура на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 220 714 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 169 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 935 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 195 610 тысяч тенге;
2) затраты – 220 714 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – минус 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шубарколь на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 306 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 284 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 022 тысяч тенге;
2) затраты – 30 006 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 700 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 100 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 маусымдағы № 136 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауылдар, кенттер және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 100 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162747 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған Нұра кентінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 220 714 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 169 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 935 мың теңге;
трансферттер түсімі – 195 610 мың теңге;
2) шығындар – 220 714 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 – 2024 жылдарға арналған Шұбаркөл кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 306 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 20 022 мың теңге;
2) шығындар – 30 006 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 700 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 700 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 55, 61, 64, 67, 70 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 к настоящему решению.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 55, 61, 64, 67, 70 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.