О внесении изменений в решение Нуринского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 99 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 29 июля 2022 года № 148
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Нуринского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 25985) следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022 – 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 534 948 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 399 777 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 388 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 070 783 тысяч тенге;
2) затраты – 7 979 319,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 141 232 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 188 374 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47 142 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 585 603,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585 603,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 188 374 тысяч тенге;

Нұра аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 99 "2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 шілдедегі № 148 шешімі
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының "2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 99 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 25985 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022 – 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 534 948 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 399 777 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64 388 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 070 783 мың теңге;
2) шығындар – 7 979 319,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 141 232 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 188 374 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 47 142 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 585 603,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585 603,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 188 374 мың теңге;

20 803
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
294
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
85 085
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
76 901
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42 708
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
58 288
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58 288
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 771
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 019
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов Республике Казахстан
13 680
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 818
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
311 725,1
1
Жилищное хозяйство
39 450
467
Отдел строительства района (города областного значения)
31 242
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
26 754
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 488
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 208
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2 208
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
6 000
2
Коммунальное хозяйство
265 783,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
92 598,1
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
92 598,1
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
173 185
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
122 180
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (города областного значения)
45 689
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
5 316
3
Благоустройство населенных пунктов
6 492
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

20 803
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
294
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
85 085
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
76 901
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42 708
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
58 288
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58 288
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 771
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 019
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
13 680
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 818
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
311 725,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
39 450
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
31 242
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
26 754
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4 488
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 208
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
2 208
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
6 000
2
Коммуналдық шаруашылық
265 783,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
92 598,1
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
92 598,1
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
173 185
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
122 180
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
45 689
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
5 316
3
Елді-мекендерді көркейту
6 492
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

52 937
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
116 127
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
116 127
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 326
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
38 326
Отдел физической культуры и спорта (города областного значения)
4 878
На содержание и ремонт организаций спорта
4 878
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
193 233
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
164 785
-средний ремонт дорог
164 785
На жилищно-коммунальное хозяйство
28 448
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
188 374
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
188 374

52 937
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
116 127
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінде ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық жалақыға қосымша ақы белгілеуге
116 127
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 326
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
38 326
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 878
Спорт ұйымдарын ұстауға және жөндеуге
4 878
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары бөлімі және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
193 233
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге, оның ішінде
164 785
- жолдарын орташа жөндеу
164 785
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
28 448
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
188 374
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
188 374