О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 157 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 12 октября 2022 года № 305
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 157 "О бюджете поселков, сельских округов Осакаровского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 162371), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Осакаровка на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 119 908 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 56 882 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 532 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 60 494 тысяч тенге;
2) затраты – 131 293 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 385 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 385 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 385 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Молодежный на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6, 7, 8 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 270 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 580 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 57 690 тысяч тенге;
2) затраты – 87 941 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 671 тысяч тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 12 қазандағы № 305 шешімі
Осакаров аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 157 "Осакаров ауданының кенттерінің, ауылдық округтарының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 162371 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осакаровка кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 119 908 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 56 882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 532 мың теңге;
трансферттер түсімі – 60 494 мың теңге;
2) шығындар – 131 293 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 11 385 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 11 385 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 11 385 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Молодежный кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 5, 6, 7, 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 270 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 580 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 57 690 мың теңге;
2) шығындар - 87 941 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2 671 мың теңге;

приложения 1, 4, 5, 8, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 45, 48, 49, 52, 57, 60, 65, 68, 69, 72, 77, 80, 85, 88 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата К. Саккулаков
Приложение 1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "12" октября
2022 года № 305
Приложение 1 к решению
Осакаровского районного
маслихата от "24" декабря
2021 года № 157
Бюджет поселка Осакаровка на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
1.ДОХОДЫ

көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 13, 16, 17, 20, 21, 24, 25, 28, 29, 32, 33, 36, 37, 40, 45, 48, 49, 52, 57, 60, 65, 68, 69, 72, 77, 80, 85, 88 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.".
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Саққұлақов
Осакаров аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
"12" қазандағы № 305 шешіміне 1-қосымша
Осакаров аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
"24" желтоқсандағы № 157 шешіміне 1-қосымша
Осакаровка кентінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
1.КІРІСТЕР

4 032
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
859
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
3 173
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета:
859
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
859
из районного бюджета:
3 173
На услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2 173
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
300
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
200
На обеспечение санитарии населенных пунктов
500

4 032
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
859
Аудандық бюджеттен берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
3 173
Ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен:
859
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
859
аудандық бюджеттен:
3 173
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
2 173
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
300
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
200
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
500