О внесении изменений в решение 14 сессии Осакаровского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 156 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2022 года № 328
Осакаровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Осакаровского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 156 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26023) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 128 040 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 514 882 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 39 352 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 13 025 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 8 560 781 тысяч тенге;
2) затраты – 11 118 384 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 153 469 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 220 536 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 67 067 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 143 813 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 143 813 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 220 536 тысяч тенге;

Осакаров аудандық мәслихатының 14 сессиясының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 156 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 328 шешімі
Осакаров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осакаров аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 156 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26023 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 128 040 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 514 882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 39 352 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 13 025 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 560 781 мың теңге;
2) шығындар – 11 118 384 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 153 469 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 220 536 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 67 067 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша қалдық - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 143 813 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 143 813 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 220 536 мың теңге;

21 422
006
Оказание жилищной помощи
10 436
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 500
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
217
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
151 342
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33 507
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
50 595
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
79 174
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79 174
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
61 279
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15 970
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 325
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 304 948
1
Жилищное хозяйство
550 651
467
Отдел строительства района (города областного значения)
542 447
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
542 324
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
123
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
8 204
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
8 000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
204
2
Коммунальное хозяйство
1 752 223
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 608 879
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 608 879
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта , автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
143 344
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1 500
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

21 422
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
10 436
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 500
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
217
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
151 342
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
33 507
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
50 595
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
79 174
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79 174
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61 279
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15 970
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 325
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 304 948
1
Тұрғын үй шаруашылығы
550 651
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
542 447
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
542 324
004
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
123
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8 204
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
8 000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
204
2
Коммуналдық шаруашылық
1 752 223
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 608 879
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 608 879
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
143 344
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1 500
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру

76 712
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 414 684
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на развитие
188 585
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
537 859
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
220 536
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан:
421 736
Аппарат маслихата района
3 183
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
240
На повышение эффективности деятельности депутатов маслихата
2 624
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
319
Аппарат акима района
5 230
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 412
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 818
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
18 961
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8 361
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10 600
Отдел занятости и социальных программ района
255 853
На развитие продуктивной занятости
22 526
На развитие продуктивной занятости за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
63 998
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15 470
На выплату государственной адресной социальной помощи
60 649
На повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения

76 712
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 414 684
Дамыту үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен
188 585
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
537 859
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредит
220 536
Берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер:
республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан
421 736
Аудандық мәслихат аппараты
3 183
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
240
Мәслихат депутаттары қызметінің тиімділігін арттыруға
2 624
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
319
Аудан әкімінің аппараты
5 230
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 412
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 818
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
18 961
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
8 361
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
10 600
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
255 853
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
22 526
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
63 998
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
15 470
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
60 649
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға

44 794
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
41 828
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 833
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
3 755
Отдел культуры и развития языков района
125 029
На установление доплат к должностным окладам за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
32 190
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
25 182
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
33 466
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
34 191
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет национального фонда
34 191
Отдел внутренней политики района
2 762
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 187
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 575
Отдел экономики и финансов района
2 075
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
892
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

44 794
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
41 828
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 833
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3 755
Ауданның мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
125 029
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына лауазымдық айлықақыларына қосымша ақылар белгілеуге
32 190
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
25 182
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
33 466
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
34 191
Ұлттық қор есебінен "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
34 191
Ауданның ішкі саясат бөлімі
2 762
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 187
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 575
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
2 075
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
892
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

3 066
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 318
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 748
Отдел предпринимательства и промышленности района
1 033
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
444
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
589
из областного бюджета:
76 712
Отдел занятости и социальных программ района
24 280
На развитие продуктивной занятости
3 010
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21 270
Отдел физической культуры и спорта района
12 432
На содержание и ремонт организаций спорта
12 432
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
40 000
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
40 000
на средний ремонт
40 000
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
1 603 269
Отдел строительства района
1 414 684
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 414 684
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 414 684
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
188 585
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
188 585
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
537 859
Отдел строительства района
243 041
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда для социально-уязвимых слоев населения, многодетных семей состоящих в очереди
243 041
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
294 818
Бюджетные кредиты
220 536
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
220 536
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
220 536

3 066
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 318
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 748
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1 033
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
444
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферттер есебінен Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
589
облыстық бюджеттен:
76 712
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 280
Нәтижелі жұмыспен қамтуды дамытуға
3 010
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
21 270
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 432
Спорт ұйымдарын ұстауға және жөндеуге
12 432
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
40 000
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекендердің көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге, оның ішінде:
40 000
орташа жөндеуге
40 000
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері:
1 603 269
Ауданның құрылыс бөлімі
1 414 684
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
1 414 684
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
1 414 684
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
188 585
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
188 585
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері:
537 859
Ауданның құрылыс бөлімі
243 041
Халықтың әлеуметтік осал топтары, кезекте тұрған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
243 041
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
294 818
Бюджеттік кредиттер
220 536
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
220 536
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
220 536