Об утверждении бюджетов на 2023-2025 годы сельских округов и поселков Шетского района
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 22 декабря 2022 года № 19/205.
Районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 489082 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31870 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 457212 тысяч тенге;
2) затраты – 502140 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 13058 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24.11.2023 № 6/62 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет поселка Агадырь на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 937830 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 53116 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 700 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1150 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 882864 тысяч тенге;
2) затраты – 962205 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24375 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24.11.2023 № 6/62 (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Утвердить бюджет поселка С.Сейфуллина на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8, 9 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 232121 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7324 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 224797 тысяч тенге;

Шет ауданының ауылдық округтерінің және кенттерінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеттерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 19/205 шешімі.
Аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 489082 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31870 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 457212 мың теңге;
2) шығындар – 502140 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13058 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 24.11.2023 № 6/62 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2023 - 2025 жылдарға арналған Ақадыр кентінің бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 937830 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 53116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1150 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 882864 мың теңге;
2) шығындар – 962205 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24375 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 24.11.2023 № 6/62 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. 2023 - 2025 жылдарға арналған С.Сейфуллин кентінің бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 232121 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7324 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 224797 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1301 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения Шетского районного маслихата Карагандинской области от 24.11.2023 № 6/62 (вводится в действие с 01.01.2023).
26. Настоящее решения вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата С. Социал
Приложение 1 к решению
Шетского районного маслихата
от 22 декабря 2022 года №19/205
Бюджет Аксу-Аюлинского сельского округа на 2023 год

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1301 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 24.11.2023 № 6/62 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы С.Социал
Шет аудандық мәслихатының
2022 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 19 /205 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ақсу-Аюлы ауылдық округінің бюджеті