О внесении изменения в решение Кызылординского областного маслихата от 21 октября 2020 года № 473 "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных в Кызылординской области"
Решение Кызылординского областного маслихата от 11 июля 2022 года № 119
Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата "Об утверждении Правил выпаса сельскохозяйственных животных в Кызылординской области" от 21 октября 2020 года № 473 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7763) следующее изменение:
в Правилах выпаса сельскохозяйственных животных в Кызылординской области, утвержденных указанным решением:
пункт 6 изложить в следующей новой редакции:
"6. При определении участков выпаса и прогона сельскохозяйственных животных предусматривается и осуществляются мероприятия по сохранению среды обитания, и условия размножения объектов животного мира, путей миграции и мест концентрации животных, должна быть обеспечена неприкосновенность участков, представляющих особую ценность в качестве среды обитания диких животных в соответствии статьи 17 "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кызылординского областного маслихата Н. Байкадамов

Қызылорда облыстық мәслихатының 2020 жылғы 21 қазандағы № 473 "Қызылорда облысында ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2022 жылғы 11 шілдедегі № 119 шешімі
Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылорда облыстық мәслихатының "Қызылорда облысында ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларын бекіту туралы" 2020 жылғы 21 қазандағы № 473 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7763 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Қызылорда облысында ауыл шаруашылығы жануарларын жаю қағидаларында:
6-тармақ келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Жануарларды жаю және айдап өту учаскелерін айқындау кезінде жануарлар дүниесінің жай-күйіне, мекендеу ортасын, жануарлардың қоныс аудару жолдары мен шоғырлану орындарын сақтау жөніндегі іс-шаралар көзделеді және жүзеге асырылады, сондай-ақ Қазақстан Республикасының "Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Заңының 17-бабына сәйкес жабайы жануарлардың мекендеу ортасы ретінде ерекше құнды болып табылатын учаскелерге қол сұғылмаушылық қамтамасыз етілуге тиіс.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының хатшысы Н. Байқадамов