О внесении изменений в решение Кызылординского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 101-16/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2022-2024 годы"
Решение Кызылординского городского маслихата от 25 июля 2022 года № 161-23/4. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Кызылорда РЕШИЛ:
"1. Внести в решение Кызылординского городcкого маслихата от 29 декабря 2021 года № 101-16/4 "О бюджете сельского округа Аксуат на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Аксуат 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 718,0тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 551,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 298 тысяч тенге;
поступления трансфертов –82 869,0 тысяч тенге;
2) расходы – 114 179,2 тысяч тенге,
3) чистое бюджетное кредитование –0, в том числе:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8461,2 тысяч тенге;

"2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 101-16/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 161-23/4 шешімі. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024" жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 101-16/4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілcін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер –105 718,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 551,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 298,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 869,0 мың теңге;
2) шығындар – 114 179,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттік тапшылығы (профициті) – -8 461,2 мың теңге;

6) финансированиедефицита (использование профицита) бюджета –8461,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 8 461,2 тысяч тенге.".
Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности секретаря Кызылординского городского маслихата Ж. Нурымбетов
Приложение к решению
Кызылординского городского маслихата
от 25 июля 2022 года № 161-23/4
Приложение 1 к решению
Кызылординского городского маслихата
от 29 декабря 2021 года № 101-16/4
Бюджет сельского округа Аксуат на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру(профицитті пайдалану) – 8 461,2 мың теңге ;
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу– 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 461,2 мың теңге.".
Аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихаты хатшысының міндетін атқарушы Ж. Нұрымбетов
Қызылорда қалалық мәслихатының
2022 жылғы 25 шілдедегі
№ 161-23/4 шешіміне қосымша
Қызылорда қалалық мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 101-16/4 шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Ақсуат ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы